Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Canon Fotoğraf Makinesi Alana Anında 200 TL İndirim ve Ücretsiz Fotoğrafçılık Eğitimi

Teknosa, fotoğrafçılık konusunda hobisi ve ya merakı bulunan ya da profesyonel olarak bu iş ile ilgilenmek isteyenlere özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile Teknosa mağazalarından Canon marka bir fotoğraf makinesi almış olduğunuzda, hem Prontotour’dan anında 200 TL’lik bir indirim, hem de tamamen ücretsiz fotoğrafçılık eğitimi kazanıyorsunuz.

Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar almış olduğunuz her Canon marka foto-video ürünlerinde bu kampanyadan yararlanabileceksiniz. Ürünün içinden çıkan bir kod ile birlikte Görsel Akademi’ye girerek hem eğitime katılabiliyorsunuz, hem de indirim kuponu kodu olarak kullanabiliyorsunuz. Eğitim için www.gorselakademi.net adresine girmeniz yeterli iken, kazanacağınız indirimi tur da kullanmak için www.prontotour.com internet adresine girmeniz yeterli olacaktır. Kazanmış olduğunuz indirim uçak biletleri fiyatlarında geçerli olmayacaktır. Alınacak her paketin içinden sadece bir adet indirim kuponu çıkacaktır.

Teknosa Canon Kampanyası

Ücretsiz eğitim ve İndirim avantajı sunan Teknosa Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Canon markalı ve Canon Eurasia garantili fotoğraf makinası/video kamera satın alıp ürünün içinden çıkan eğitim kodunu prontotour.com/canonadresindeki yönergelere göre sisteme giren herkes prontotour.com üzerinden satın aldıkları tüm yurtdışı tur veya gemi turlarında oda başına 200 TL indirim kazanır.Uçak bileti satışı kampanya dışındadır.
• Yurtiçi deniz tatilinde ve hafta sonu kültür turlarında oda başı 50 TL indirim uygulanacaktır.
• Kampanya 02 Mayıs 2014 ve sonrasında satın alınan Canon Eurasia garantili Foto-Video ürünleri için geçerlidir. Önceden satın alınan ürünleri kapsamaz.
• Verilen indirimler oda başı olup aynı odada ikinci bir indirim kullanılamaz, kampanya başka indirimlerle birleştirilemez.
• Bu kampanyadan faydalanan kişiler Miles&Smiles’dan mil kazanma kampanyasından aynı rezervasyonda faydalanamaz.
• Seyahat paketinin kullanım süresi fatura tarihi itibari ile 1 yıldır.
• İndirimler sadece prontotour.com üzerinden yapılan satın almalar için geçerli olup tali/yetkili satış acenteleri veya Call Center’dan yapılacak rezervasyonlarda uygulanamaz.
• Her paket tur için sadece 1 adet indirim kuponu kullanılabilir.Aynı oda rezervasyonu için başka bir Canon görsel akademi kodu ile indirim kazanamaz.
• Kampanyamız 31 Aralık 2015’e kadar geçerlidir.(Canon ürününü satın alma tarihi 1 seneden az kalmış olsa dahi 31 Aralık 2015’ten sonra indirim kuponu geçerli olmayacaktır.)
• Satın alınan tur, tüketici talebiyle iptal edildiğinde aynı kodla bir daha indirim alınamaz ve kazanılan hak kullanılmış sayılır.
• Bu kampanya diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Erken rezervasyon döneminde, indirimlerden sadece biri kullanılabilir. Tüketici lehine avantajlı olan indirim koşullarından biri, erken rezervasyon döneminde uygulanacaktır.
• Canon Eurasia garantili ürününüzün kutusundan eğitim kodu çıkmadıysa [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.