Kampanya Bulucu

Teknosa’dan BonusFlaş’a Özel 50 TL Bonus Kampanyası

Bonus kredi kartının yapmış olduğu bir mobil uygulama olan BonusFlaş birçok avantajı da beraberinde getirdi. Artık kampanyaya katılmak için SMS gönderme zorunluluğunuz da bulunmuyor. Şimdi Teknosa kampanyaları ile de aynı türden bir kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak Teknosa’dan 1.000 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda 50 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanya sadece Teknosa.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak Bonus, Flexi ya da Money kredi kartı sahibi olmanız gerekir. Ayrıca akıllı telefonunuzdan da BonusFlaş mobil uygulamasını indirmiş olmanız gerekir. bu şartları sağlayan ve internet sitesinden alışveriş yapan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir?

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım sadece BonusFlaş mobil uygulaması ile yapılacaktır. BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonunuza indirip bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra “kampanyalar” bölümünde yer alan bu kampanya için “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra ki harcamalarınız kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Teknosa kampanyalarının geneli gibi bu da oldukça kısa süreli. 4 ocak tarihinde başlayan bu BonusFlaş kampanyaları 9 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır.

Bu kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazında kurgulanan ve işleyen bu kampanyada her kişi eşit şartlarda kampanyadan faydalanacaktır. Kaç kredi kartınız ya da hesabınız bulunursa bulunsun, bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilme şansınız bulunur. Aynı kampanyadan birden fazla yararlanamazsınız ve bu kampanya ile en fazla 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.