Kampanya Bulucu

Teknosa’dan BonusFlaşa Özel 100 TL Bonus

Bonus kredi kartı, şimdi tüm kampanyalardan haberdar olmanız, hemen katılabilmeniz ve daha fazlası için yeni bir mobil uygulama kurguladı. Şimdi Bonus kampanyalarından bu uygulama ile haberdar olabilir ve kampanyaya hemen katılabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile 750 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 100 TL Bonus kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kampanyaya katılımınızı BonusFlaş ile yapmanız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel olan Bonus, Flexi ve Money Bonus kredi kartlarının tamamı yararlanabilir. Diğer banka kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya kurumsal ve şirket kartlarında da geçerli değildir. Hesap kartları ile ya da puan ile yapılan harcamalar da bu kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya katılmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Ve kayıt sadece BonusFlaş mobil uygulamasından yapılabilir. SMS yolu ile ya da başka bir kanal vasıtası ile bu kampanyaya katılınamaz. Kampanyaya katıldıktan sonra kampanya tarihleri arasında kredi kartınız ile en az 750 TL’lik bir alışveriş yapmanız gerekecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka kampanyaya önce kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya hem Teknosa mağazalarından, hem de www.teknosa.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanya tüm ürün be kategorilerde geçerli olacaktır. Kampanya sadece ilk 1.000 kişi ile sınırlı tutulmuştur ve bu sayı dolduğunda otomatik olarak sona erecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.