Teknosa'dan Bluetooth Hoparlöre Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Bluetooth Hoparlöre Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’dan Bluetooth Hoparlöre Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknolojiyi yakından takip etmeyi sevenler, özellikle de müzik dinlemeye bayılanlar için yeni bir kampanya başladı. Şimdi Teknosa kampanyaları ile almış olduğunuz Bluetooth hoparlörlerde, ürün tutarının %10’u kadar hediye çeki kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu hediye çeki kampanyaları ile www.teknosa.com adresinden yapacağınız tüm Bluetooth hoparlörlerde, ürün fiyatının %10’u kadar bir hediye çeki kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini de istediğiniz kategorilerde kullanabilme şansınız mevcut.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com adresinden belirlenen ürünlerde ki alışverişi yapmaları durumunda kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Teknosa mağazalarından yapılan alışverişler bu kampanyanın dışındadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya ay boyunca devam edecek. 31 Temmuz tarihinde başlayan bu hediye çeki kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında internet sitesinden herhangi bir marka Bluetooth hoparlör almış olduğunuzda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için www.teknosa.com adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz ücretsiz olarak ve çok kısa süre içerisinde üye olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra belirtilen ürünleri sepete eklediğinizde ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandığında size bir hediye çeki kodu verilecektir. Bu hediye çeki kodu, tutarın %10’u kadarı olacaktır ve daha sonra ki alışverişlerde kullanılacaktır.

Hediye Çeki Kullanımının Kuralları Nelerdir?

Kazandığınız hediye çeki, kazandığınız tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli olacaktır. 30 gün içerisinde kullanılmayan hediye çekleri artık geçersiz sayılacaktır. Hediye çeklerini, yine hediye çeki tutarında ki alışverişlerde kullanabilirsiniz. Hediye çekleri bölünemez, paraya çevrilemez ve kalanı para üstü olarak verilemez.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ