Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Beyaz Eşya Alana İkincisi Yüzde 30 İndirimli

Teknosa kampanyaları bu defa beyaz eşyaları kapsayacak bir avantaj yarattı. Bu beyaz eşya kampanyası ile, kampanya tarihi içinde Teknosa’dan bir beyaz eşya almış olduğunuzda, ikincisi yüzde 30 indirimli olacak.

Kampanya bugün başladı ve 3 gün süre için geçerli olacak. Yani kampanya için son katılım tarihi 20 Mart 2015’tir. Kampanya sadece www.teknosa.com adresinden satın alındığında geçerli olacak. Diğer Teknosa mağazaları kampanya kapsamının dışında tutulmuştur. Kampanya kapsamında ki ürünler Buzdolabı, Fırın, Çamaşır Makinesi ve Bulaşık Makinesidir. Bu ürünlerden birini almış olduğunuzda, yine bunlardan bir diğeri yüzde 30 indirimli olacaktır. Bosh marka beyaz eşyalar bu kampanyanın dışındadır. Bunun dışında ki tüm diğer markalar kampanyaya dahildir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmış olduğunuz alışverişin 1.000 TL ya da daha üzerinde olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde ikinci üründe indirim hakkı söz konusu olabilir.

Teknosa Beyaz Eşya Kampanyası

Teknosa Beyaz Eşya Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya, 1000 TL ve üzeri çamaşır makinesi ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın kategorilerinden seçeceğiniz 2. beyaz eşya aynı sepette olduğunda geçerlidir. İkinci beyaz eşyaya sepette %30 indirim uygulanacaktır.
• Bosch marka beyaz eşyalar kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.