Teknosa'dan Axess'e Özel 2 Ay Erteleme Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Axess’e Özel 2 Ay Erteleme Kampanyası

Teknosa’dan Axess’e Özel 2 Ay Erteleme Kampanyası

Teknolojinin önemli adreslerinden biri olan Teknosa, şimdi müşterilerine ödeme kolaylığı için bir takım kredi kartı kampanyaları sunuyor. Bu Teknosa kampanyaları ile Axess kredi kartını kullanan müşteriler şimdi alışveriş yapıp 2 ay sonra ödemeye başlayabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com internet sitesinden vade farksız olarak 5 taksitli işlem yapan müşteriler otomatik olarak 2 ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor. Üstelik vade farkı ya da katılım ücreti gibi hiçbir ücret ödemeden.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel olmak şartı ile tüm Axess, Free, Wings, Neo ve Exi26 kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Sanal kredi kartları da aynı şekilde kampanyaya dahildir. Sadece Business kredi kartları ve Bank’O Card Axess kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir katılım kaydı, SMS gönderimi vs. gibi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Teknosa mağazalarından Axess özelliğine sahip POS cihazları aracılığı ile 5 taksitli olarak işlem yapılması gerekmektedir. POS cihazı 2 ay erteleme özelliğini otomatik olarak karşınıza çıkaracaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacağı için erteleme yapılmayacaktır.

Free Kart Bu Kampanyadan Ücretsiz Olarak Yararlanabilir Mi?

Free kredi kartlarının her kampanyadan yararlanması 2,9 TL olarak ücretlendirilir. Free kart sahipleri bu kampanyadan da yararlanmış oldukları zaman ekstrelerinde 2,9 TL olarak kampanya ücreti yansıtılacaktır. Kampanya hem mağazalarda, hem de www.teknosa.com adresinde kampanyaya katılım şartları aynıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ