Teknosa'dan Axess Karta Özel 50 TL Chip Para Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Axess Karta Özel 50 TL Chip Para Hediye

Teknosa’nın kısa süreli olarak yapmış olduğu Axess kampanyaları yine başladı. Şimdi belirtilen tarihler arasında Teknosa’dan 500 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda 50 TL Chip Para Kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu kampanyayı tüm Teknosa kampanyaları ile birleştirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Bu kampanya ile belirtilen tarihler arasında www.teknosa.com adresinden Axess kredi kartınızı kullanarak alışveriş yaptığınızda bu kampanyaya katılabilirsiniz. 500 TL ve daha üzeri alışverişlerde tam 50 TL Chip Para size hediye edilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu kampanya yine her zamanki gibi kısa süreli başladı. Bugün başlayan kampanya sadece 3 gün devam edecek. Doğal olarak kampanyadan sadece 22, 23 ve 24 Mayıs 2015 tarihlerinde alışveriş yapanlar yararlanabilecek?

Kazandığım Chip Paraları Ne Zaman Alacağım?

Bu kampanya kapsamında alışveriş yapıp, almaya hak kazandığınız Chip Paralar anında kartınıza yüklenir. Yani alışveriş gerçekleştiği an hesabınıza Chip Paralar yansıyacaktır. Bu Chip Paraların son kullanım tarihi 10 Mayıs 2015’tir. Kullanılmayan Chip Paralar 11 Haziran günü geri silinecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt zorunluluğu bulunmuyor. Sadece alışverişi yaparak bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kampanya hangi Koşularda Geçerlidir?

Kampanya için öncelikle alışverişin Axess kredi kartı ile yapılması gerekir. Ayrıca bu kampanya sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacaktır. Diğer Teknosa mağazaları bu kampanyanın dışındadır. Kampanya sadece 500 TL ve daha üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır. son olarak da bu alışverişin kampanya tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Bu kampanya müşteri bazlı olarak kurgulanmıştır. Yani her kişi kaç kredi kartına sahip olursa olsun eşit şekilde bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kampanyadan her kişi sadece 1 kereye mahsus yararlanabilir. Ticari kredi kartları bu kampanyanın dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.