Teknosa'dan Alışverişlerinizin Yüzde 10'u Kadar Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Alışverişlerinizin Yüzde 10’u Kadar Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’nın sürekli yapmış olduğu hediye çeki kampanyaları bir kere daha başladı. Şimdi Teknosa kampanyaları ile Teknosa’dan yapacağınız alışverişlerin yüzde 10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Bu hediye çeklerini de daha sora yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com adresinden 500 TL ve üzeride yapacağınız alışverişlerin tutarının %10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Bu hediye çekini de yapacağınız diğer alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında internet sitesinden 500 TL ya da üzerinde bir alışveriş yapmanız yeterli olacaktır. Size mail yolu ile ya da mesaj yolu ile bir kampanya kodu iletilecektir. Bu kod sizin hediye çekinizdir.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanyadan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ürünleri ile Sony markalı ürünler dışında kalan bütün ürün ve kategoriler yararlanabilecek. Bu ürünlerin dışında kalan bütün ürünlerden alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya da diğer Teknosa kampanyaları gibi kısa süreli olarak başlamıştır. 16 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 19 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yapacağınız alışverişlerde kazandığınız hediye çeklerini 15 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanılmayan hediye çekleri artık geçerli olmayacaktır.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Alışverişi tamamladıktan sonra yapılacak diğer alışverişlerde hediye çeki kullanılabilir. Hediye çekini, çek tutarının en az 3 katı kadar yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Hediye çekleri de yine sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacaktır. Hediye çekleri tüm ürün kategorilerinde geçerli olacaktır. Hediye çekini paraya çeviremez ve böldüremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.