Teknosa'dan Alınan TV'lere Yüzde 15 Hediye çeki | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Alınan TV’lere Yüzde 15 Hediye çeki

Teknosa, teknolojik aletleri daha kolay ve avantajlı alabilin diye, bir takım kampanyalara devam ediyor. Şimdi Teknosa’dan alınan TV’lerde tutarına göre %15’e kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Yani neredeyse KDV’si size hediye edilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile www.teknosa.com adresinden 1.999 TL’ye kadar aldığınız TV’lerde %10, 2.000 TL ve daha üzeri TV alışverişlerinde de tutarın %15’i kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Bu sayede alacağınız TV’nin KDV’sine yakın bir tutarı hediye olarak almış olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan kampanya tarihleri içerisinde www.teknosa.com adresinden TV alan herkes yararlanabilir. Diğer Teknosa mağazaları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca sitede bulunan özel fiyatlı TV’ler de bu kampanyanın dışındadır.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Diğer kampanyalar gibi bu kampanya da oldukça kısa süreli olarak başladı. 28 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya için son gün 31 Temmuz 2015’tir. Bu kampanya kapsamında kazandığınız hediye çekini, kazandıktan sonra ki 15 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanılmayan hediye çekleri 15 günün sonunda artık kullanılamaz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com adresinden özel fiyatlı olmayan TV’lerden bir tanesi almış olduğunuzda size bir kapmaya kodu verilecektir. Bu kampanya kodu ile 15 gün içerisinde hediye çeki tutarının 2 katı kadar alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Hediye Çeki İle İlgili Detaylar Nelerdir?

Bu hediye çekleri yine sadece www.teknosa.com adresinde kullanılabilir. Teknosa mağazalarında kullanılamaz. Ayrıca aldıktan sonra 15 gün içerisinde ve hediye çeki tutarının en az 2 katı alışverişlerde kullanılabilir. Hediye çekini aldığınız kazandığınız alışverişte kullanamaz, ikinci alışverişte kullanabilirsiniz. Ayrıca bu hediye çekleri nakde dönüştürülemez, bozdurulamaz veya artan kısım para üstü olarak verilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.