Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Alınan Televizyonlar KDV Tutarı Kadar Hediye Çeki Kazandırıyor

Teknosa kampanyaları, teknolojinin imkanlarını daha uygun koşullarda yaşayın diye hediye çeki kampanyalarına devam ediyor. Şimdi Teknosa’dan almış olduğunuz TV’lerin KDV tutarı kadar size hediye çeki sunuluyor. Yani Televizyonunuzu KDV’siz satın alabiliyorsunuz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Özellikle herhangi bir üyelik kartı, kredi kartı gibi alışveriş şartı bulunmuyor. TV satın alan herkes bu kampanyadan yararlanabilir ve hediye çeki almaya ha kazanabilir.

Kampanya Bütün Teknosa Mağazalarında Geçerli Midir?

Bu Kampanya sadece www.teknosa.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak. Diğer Teknosa mağazaları bu kampanyanın dışındadır ve yapılan TV alışverişlerinde herhangi bir hediye çeki kazandırmayacaktır.

Kampanya Hangi Televizyonlarda Geçerli?

Kampanyaya bütün TV markaları dahildir. Bu kampanya için seçtiğiniz TV’nin tek özelliği 2.000 TL ya da üzerinde bir tutara sahip olmasıdır. Bu tutarın altında TV’ler bu kampanyanın dışında tutulmuştur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Diğer teknosa.com kampanyalarında olduğu gibi, bu kampanyada da süre oldukça kısıtlı. Kampanya için son katılım tarihi 17 Nisan 2015’tir. Bu tarihten sonra ki TV alışverişleri hediye çeki kazandırmayacaktır.

Kazandığım Hediye Çeklerini Nerelerde, Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz hediye çeklerini yine sadece www.teknosa.com adresinde kullanabilirsiniz. Ayrıca hediye çekini kazanmış olduğunuz tarihten itibaren 15 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanmadığınız taktirde çek geçersiz sayılacaktır.

Hediye Çeki Kullanım Şartları Nelerdir?

Kazandığınız hediye çekini, kazandığınız alışverişte kullanamazsınız, ancak ikinci ya da daha sonra ki alışverişlerde kullanılabilir. Ayrıca kazanılan hediye çekleri, sadece tutarının en az 3 katı kadar yapılan harcamalarda kullanılır. Hediye çeki tek kullanımlıktır ve bölünme, para üstü iade etme ya da başka bir çek verme gibi durumlar söz konusu olamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.