Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Alınan Akıllı Telefonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Fırsatı

Teknosa’nın klasik olarak yapmış olduğu hediye çeki kampanyaları bir kere daha başladı. Şimdi Teknosa’dan akıllı telefon alarak hem teknolojiyi Teknosa güvencesi ile alabilir, hem de telefon bedelinin yüzde 10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Teknosa kampanyaları ile belirlenen akıllı telefon marka ve modellerinde alınan cihazların bedelinin %10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 3 adet cihaz bulunur. Samsung Galaxy Grand Neo White, Samsung Galaxy Note III Jet Black ve Teknosa Preo P1 Akıllı Telefon ve Teknosa Preo Pwatch Akıllı Saat cihazlarını alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyaya katılabilir. Kampanya sadece www.teknosa.com adresinde geçerlidir. Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında yapılan alışverişin sonunda size bir hediye çeki kodu verilir. Bu kod daha sonra ki alışverişlerde kullanılabilir. Hediye çekini kazandıktan sonra ki 15 gün içerisinde kullanmak gerekir. Kullanılmayan hediye çekleri 15 günün sonunda geçersiz sayılır.

Hediye Çekini Hangi Alışverişlerde Kullanmak Gerekir?

Kampanya kapsamında kazanılan hediye çekleri yine sadece www.teknosa.com adresinde kullanılabilir. Teknosa mağazalarında kullanılamaz. Ayrıca hediye çeki kullanımı için hediye çeki tutarının en az 3 katı kadar alışveriş yapılmalıdır. Daha düşük tutarlarda ki alışverişlerde kullanılamazlar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Diğer Teknosa kampanyalarında ki gibi bu da oldukça kısa sürelidir. 5 Ağustos’ta başlayan bu kampanya 10 ağustos 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanabilmek için bu tarihler arasında belirlenen cihazlardan birini satın alarak kampanyaya katılmanız gerekir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız bulunuyor. Kampanya için herhangi bir sınırlama yapılmamıştır. Hediye çekleri zaten indirimli olan ürünlerde kullanılamaz ve 3. Kişiler tarafından kullanılabilir. Bu durumda Teknosa’nın hiçbir sorumluluğu yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.