Teknosa'dan Alacağınız Projeksiyonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Alacağınız Projeksiyonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’dan Alacağınız Projeksiyonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’nın klasik olarak yapmış olduğu hediye çeki kampanyaları bir kere daha başladı. Şimdi Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında projeksiyon alan müşteriler daha sonra ki alışverişlerde kullanabilecekleri hediye çekleri kazanabilecekler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu projeksiyon kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Teknosa’nın internet sitesinden alacağınız projeksiyonlardan, fiyatının %10’u kadar hediye çeki kazanacaksınız. Kazanmış olduğunuz hediye çekini daha sonra yapacağınız alışverişlerde kullanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler sadece Projeksiyon alarak bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya sadece Teknosa’nın internet sitesinde geçerli olacaktır. Diğer Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılma için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu kullanmanıza veya SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com internet sitesine girip, herhangi bir Projeksiyon almanız yeterli olacaktır. SMS ve mail yolu ile hediye çekinizin kodu size iletilecektir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

19 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacağı için herhangi bir hediye çeki kazandırmayacaktır.

Hediye Çekinin Kullanım Şartları Nelerdir?

Kazanmış olduğunuz hediye çekini, kazandığınız alışverişte kullanamazsınız, ancak daha sonra yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz. Hediye çekleri yine sadece www.teknosa.com’da geçerli olacaktır. Mağazalarda geçerli olmayacaktır. Ayrıca kazandığınız hediye çeklerini sadece projeksiyon perdesi ve ya askı kategorilerinde kullanabilirsiniz. Diğer ürün ve kategorilerde hediye çekini kullanamazsınız. Hediye çekleri bölünemez, para üstü olarak verilemez ve nakit paraya çevrilemez.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ