Teknosa'dan Akıllı Telefonlara Özel Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Akıllı Telefonlara Özel Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’dan Akıllı Telefonlara Özel Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Mobil teknoloji artık akıllı telefonların öncülüğünde ilerliyor. Bu nedenle akıllı telefonlar herkesin en temel ihtiyaçlarından biri haline geldi. Teknosa da bununla ilgili bir kampanya başlattı. Şimdi Teknosa kampanyaları ile aldığınız akıllı telefonların yüzde 10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu akıllı telefon kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Teknosa’dan alacağınız akıllı telefonların bedelinin %10’u kadar hediye çeki kazanabileceksiniz. Üstelik bu kampanya Teknosa’dan alacağınız tüm akıllı telefonlarda geçerli olacaktır. Ayrıca aldığınız hediye çekini de tüm ürünlerde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler akıllı telefonu www.teknosa.com’dan almalıdır. Diğer Teknosa mağazalarından alacağınız akıllı telefonlar bu kampanya kapsamının dışında kalacağı için herhangi bir hediye çeki kazandırmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Herhangi bir SMS gönderimine, kayıt olmaya vs. gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında Teknosa internet sitesinden herhangi bir akıllı telefon almanız yeterli olacaktır. Hediye çekini kullanabileceğiniz kampanya kodu size SMS ve mail olarak gelecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

19 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya sadece 21 Nisan 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında akıllı telefon almalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışında olacaktır.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini yine sadece www.teknosa.com internet sitesinde kullanabilirsiniz. Ayrıca hediye çeklerini çek tutarının en az 3 katı kadar yapılan alışverişlerde kullanabilirsiniz. Hediye çeklerini nakte çeviremez, bölemez ve para üstü olara alamazsınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ