Kampanya Bulucu

Teknosa’dan 750 TL ve Üzeri Alışverişlerde 75 TL ParaPuan

Teknosa’dan alacağınız teknolojik aletleri kredi kartı kampanyaları ile çok daha avantajlı bir şekilde alma şansınız bulunuyor. Başlayan son kampanya da Cardfinans kredi kartı ile. Teknosa’dan yapacağınız 750 TL ve daha üstü harcamaları Carfinans kartınız ile yapmış olduğunuzda 75 TL ParaPuan kazanıyorsunuz.

Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, alışverişi yapmadan önce kampanya kayıt olmanız gerekiyor. Telefonlarınızın mesaj bölümüne TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp kullanacağınız kredi kartının son 4 hanesini yazıp 2273’e göndermiş olduğunuzda kampanyaya katılım talebiniz alınmış olacak. Size gelen onay mesajı ile kampanyaya katılabilir ve alışverişi yapabilirsiniz. Kampanya sadece www.teknosa.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım için göndereceğiniz SMS’ler operatörünüzün standart SMS tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Alışverişi yaptıktan hemen sonra kazanmış olduğunuz ParaPuanlar alışverişin sonunda kredi kartınıza yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanları 11 Ocak 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Bu tarihe kadar kullanmadığınız ParaPuanlar geri alınacaktır.

Teknosa

Teknosa Cardfinans Kampanyasının Detayları:

Kampanyaya katılmak için kampanya süresi boyunca alışverişinizden önce TEKNOSA boşluk kartın son 4 hanesini yazıp 2273’e gönderin.
Alınacak kampanya katılım teyit mesajında kampanya kapsamında harcama yapılacak kredi kartı bilgisi verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin bu kart ile yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek SMS’ler operatörün kendi tarifesi üzerinden fiyatlandırılacaktır.
Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bireysel müşteriler, kampanyadan en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
Kampanyadan kazanılacak  ParaPuan’lar 750 TL ve üzeri alışveriş yapılmasının hemen ardından harcama yapılan kredi kartına yüklenecek olup, harcanmayan ParaPuanlar 11 Ocak 2015  günü geri alınacaktır.
Ticari ve bireysel banka kartları, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibinde yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
Ürünlerin iadesinde, o alışverişten kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar kredi kartına TL borcu olarak yansıtılır.
Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi cardfinans.com.tr’de

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.