Teknosa'dan 750 TL ve Üstü Harcamaya 75 TL Chip-Para | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’dan 750 TL ve Üstü Harcamaya 75 TL Chip-Para

Teknosa ve Axess kartın ortaklaşa olarak başlatmış oldukları kampanya, cazip alışveriş imkanı sunuyor. Sadece 3 günlük geçerliliği bulunan bu kampanyanın avantajlarından yararlanabilme şansınız sadece Axess kartınızın olmasına bağlı. Kampanya Teknosa’dan yapılacak alışverişin 750 TL ve üstü olması durumunda 75 TL chip-para kazanmanız yönünde.

Bu kampanya 28, 29 ve 30 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olacak. Hem Tüm teknosa mağazalarında, hem de teknosa.com’da ki alışverişlerde geçerli olan bu kampanyada, yapılması gereken harcamayı Axess kredi kartınız ile yapmanız gerekiyor. 28, 29 ve 30 Ekim tarihlerinde yapılacak olan 750 ve üzeri alışverişlerde Axess kartınıza 75 TL chip-para kazanacaksınız. Axess, sanal kart, Wings, Bank’O Kart Axess, Fish, Free kartlarının hepsinde geçerli olacak olan bu kampanyadan herkse sadece bir defa yararlanabilecek. Kampanya kişi bazlı olduğu için, kaç kartınız olduğu dikkate alınmadan en fazla 75 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Teknosa axess

Axess Teknosa Chip-para Kampanyasında kazanmış olduğunuz chip-paralar aynı gün hesabınıza yansıyacaktır. Kazanmış olduğunuz Chip-paraları da belirli bir tarih içerisinde kullanmanız gerekecek. Chip-paraların son kullanım tarihi 19 Kasım 2014’dür. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar ertesi gün silinecektir. Kampanya için herhangi bir kayıt yaptırmanız gerek yok. Yapmış olduğunuz alışverişlerde otomatik olarak kampanyaya katılmış olacaksınız. Kampanya ilgili detaylar için Axess ya da Teknosa markalarının resmi sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.