Kampanya Bulucu

Teknosa’dan 500 TL’ye Kadar Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’nın belirli ürün ve kategoriler için yapmış olduğu hediye çeki kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Fakat bu defa kampanya tüm ürün kategorileri için geçerli olacak. Bu Teknosa kampanyaları ile 500 TL’ye kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com adresinden yapacağınız alışverişlerde hediye çeki kazanabilirsiniz. 499 TL ile 999 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ile 1.999 TL arası alışverişlerde 100 TL, 2.000 TL ile 2.999 TL arasında ki alışverişlerde 200 TL, 3.000 TL ile 3.999 TL arasında ki alışverişlerde 300 TL, 4.000 TL ile 4.999 TL arasında ki alışverişlerde 400 TL ve 5.000 TL ile üzeri alışverişlerde de 500 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler www.teknosa.com adresinden alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilir. Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Teknosa internet sitesinden alışveriş yapmanız kampanya için yeterlidir. Ödeme adımı tamamlandığında hediye çeki kodu size mail ya da SMS yolu ile gelecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

13 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya yine sadece kısa süreli olarak devam edecek 16 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli değildir.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Kazanılan hediye çekleri yine sadece Teknosa.com adresinde kullanılabilir. İlgili alana kampanya kodunu girerek hediye çekini kullanabilirsiniz. Hediye çeki 15 gün içerisinde kullanılmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.