Kampanya Bulucu

Teknosa’dan 50 TL’ye Kadar WorldPuan

Teknosa, sadece 10-12 Ekim tarihleri arasında sınırlı tuttuğu bir kampanya başlattı ve bu kampanyada yapacağınız alışverişlerde 50 TL Worlpuan kazanabilirsiniz. Öncelikle kampanyadan yararlanabilmek için yapacağınız alışverişleri teknosa.com adresinden yapmanız gerekiyor. Ayrıca bu alışverişi Worldcard ile yapmak gerekiyor. Yaptığınız bu alışveri 500 TL ve 1000 TL arasında ise 25 TL worldpuan, 1000 TL’nin üzerinde ise 50 TL wordpuan kazanabileceksiniz.

Kaç tane kredi kartınızın olduğu hiç fark etmeden, herkes kampanyadan en fazla 50 TL kazanabilecek. Çünkü bu kampanya da baz alınan kart sayısı ve ya buna benzeyen kriterler değil, sadece kişidir. Bu nedenle her kişi kampanyadan en fazla 50 wordpuan kazanabilecek. Kazanmış olduğunuz wordpuanlar, kredi kartınızı 21 Ekim günü yüklenecek ve bu puanları 2 Kasım tarihine kadar mutlaka kullananız gerekecek. Bu güne kadar kullanılmayan puanlar silinecektir.

Kampanya sadece worldcard kredi kartları ile yapıldığında ve puan ile satın alınmadığında geçerli olacaktır. Business kartlar ve banka kartları ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacak olduğundan bunu bilerek alışveriş yapmanız gerekir. Bu süreç içerisinde ürün iadesi yapılması ve ya buna benzeyen kampanya şartlarını bozan bir unsur durumunda kampanya iptal edilecektir.

Bu kart size alışveriş yaparken peşin fiyatına 9 taksit imkanı da tanıyacaktır. Yani herhangi bir vade farkı eklenmeyecektir.

Bu Teknosa Worldpuan kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Puan kampanyası kapsamında 10-12 Ekim 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
  • Kazanılan Worldpuan’lar 21 Ekim 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 2 Kasım 2014’ tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 3 Kasım 2014 itibari ile geri alınacaktır.
  • Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
  • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka,TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
  • com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.