Kampanya Bulucu

Teknosa’dan 150 TL’lik Hediye Çeki

Teknosa, sadece internet sitesinden yapılan alışverişler için hediye çeki kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 1000 TL’lik alışverişlerde 75 TL’lik hediye çeki, 2000 TL’lik alışverişlerde de 150 TL’lik hediye çeki kazanıyorsunuz.

Kampanya sadece belirli kategori de ki ürünler için geçerlidir. Teknosa.com internet sitesinden Ankastre ve Beyaz eşya, Isıtıcı, Elektrikli Ev Aletleri, Kişisel bakım ürünlerinde yapılan alışverişlerde geçerli olabilecek. Kampanya 23 Ocak 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar söylenen kategorilerde 1000 TL ya da 2000 TL alışveriş yapmış olduğunuzda 75 TL veya 150 TL’lik hediye çeki kazanıyorsunuz. Kazanmış olduğunuz hediye çekleri 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra kullanılmayacak. Hediye çekleri yine sadece teknosa.com internet sitesinde geçerli olabilecek. 75 TL’lik hediye çekini 500 TL ve daha üzeri alışverişlerde, 150 TL’lik hediye çekini ise 1000 TL ve daha üzeri alışverişlerde kullanabileceksiniz.

Teknosa Hediye Çeki

Teknosa Hediye Çeki Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kazanılan 75 TL hediye çeki, teknosa.com’dan yapacağınız bir sonraki 500 TL ve üzeri alışverişte, 150 TL hediye çeki 1000 TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir. Hediye çeki tutarına KDV dahildir.
• Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31 Ocak 2015’tir.
• Hediye Çekleri sadece teknosa.com üzerinden yapılan alışverişlerde kazanılabilir. Kampanya mağazalarda geçerli değildir.
• Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.
• Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.
• Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kullanır.
• Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır.
• Hediye çeki, bu hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamamaktadır.
*Hediye çeki, promosyon kodu ve turuncu puan çeki kullanılarak yapılan alışverişlerden hediye çeki kazanılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.