Kampanya Bulucu

Teknosa’dan 12 Ay Boyunca İndirimli Digiturk Kampanyası

Teknosa ve Digiturk kampanyaları tüm TV sevenlerin hoşuna gidecek yeni bir fırsat sunuyor. Şimdi Teknosa kampanyaları ile herhangi bir TV satın aldığınızda seçtiğiniz 3 Digiturk paketini indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik 12 ay boyunca geçerli olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Teknosa mağazalarından herhangi bir TV almış olduğunuzda Digiturk giriş paketi + Dizi, Film ya da Şampiyonlar paketi + Çocuk, Belgesel ya da Sporsever paketlerinden seçtiklerinizi almış olduğunuzda 12 Aylık 995 TL ödemek yerine sadece 568 TL ödersiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Digiturk’e aboneliği bulunmayan yeni müşterilerin tamamı yararlanabilir. Mevcut Digiturk müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece Teknosa mağazalarından alınan TV’lerde geçerli olacaktır. www.teknosa.com adresinden alınan TV’lerde de kampanya geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Teknosa mağazalarında TV satın aldığınızda görevliye kampanyalı Digiturk paketinden yararlanmak istediğinizi de söylemeniz yeterli olacaktır. Eğer internet üzerinden alacaksanız, www.teknosa.com adresinde TV’yi ve seçtiğiniz paketleri aynı sepete ekleyerek indirimden ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

24 ağustos tarihinde başlayan bu TV kampanyaları yılsonuna kadar devam edecek. Yani kampanyanın geçerli olacağı son tarih 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında satın alım işlemini tamamlayarak 12 aylık Digiturk paketlerini indirimli olarak alabilir.

Kampanya Kapsamında Başka Bir Ücret Ödemem Gerekir Mi?

Kampanya kapsamında aldığınız Digiturk aboneliği için hiçbir kurulum ücreti ödemezsiniz. Bu size hediye olarak sunulur. Fakat bir defaya mahsus olarak 30 TL aktivasyon ücreti alınacaktır. Bunun dışında başka bir ücret bulunmuyor. Digiturk’un izle-öde servisini kullanarak faturaya ek ücretlerle istediğiniz kanal ve programları da izleyebilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.