Teknosa'da Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa’da Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’da Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Anlık olarak ve kısa süreli olarak yapılan Teknosa kampanyaları, alınan teknolojik aletlerde oldukça fazla indirim ve avantaj sağlayabiliyor. Şimdi yeni başlayan bir kampanya ile bugün ve yarın Teknosa’dan yapacağınız alışverişlerin %10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?


Bu kampanya ile bugün ve yarın, yani 25 ve 26 Ağustos 2015 tarihlerinde 500 TL ve üzeri alışverişlerde, tüm kategorilerde yaptığınız alışverişlerin %10’u kadar hediye çeki kazanırsınız. Bu sayede hem ihtiyacınızı karşılamış, hem de daha sonra ki alışverişlerinizde indirim kazanmış olursunuz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu hediye çeki kampanyaları herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes www.teknosa.com internet sitesine girip 500 TL ve üzeri alışveriş yaparak bu kampanyaya katılabilir. Diğer Teknosa mağazalarında bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmeniz için ilk olarak kampanya tarihlerinde www.teknosa.com adresine girerek 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekir. Alışverişi tamamlamış olduğunuzda size bir kod verilecektir. Bu kod sizin hediye çekinizdir ve daha sonra ki alışverişlerde ödeme esnasında ilgili alana girerek indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece 2 gün sürecek. Yani bugün başlayan kampanya 26 Ağustos 2015 tarihinden sonra bitecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihte saat 23:59’a kadar alışverişi tamamlamalıdır. Kampanyaya katılan müşterilerin kazandığı hediye çekleri 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek.

Hediye Çekini kullanım Kuralları Nelerdir?

Ayın sonuna kadar geçerli olacak olan hediye çekleri, daha sonra ki alışverişlerde, hediye çeki tutarının en az 2 katı tutarlarda yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kazanılan hediye çekleri yine sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacaktır. Hediye çekleri Teknosa mağazalarında geçersizdir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ