Kampanya Bulucu

Teknosa’da Yaza Özel Fırsat: 300 TL’ye Kadar Hediye Çeki

Teknolojinin en bilindik adreslerinden biri olan Teknosa, şimdi yaza özel bir kampanya başlattı. Yapmış olduğunuz alışverişin tutarına belirli oranda hediye çeki kazanabileceğiniz bu kampanyada 300 TL’ye kadar hediye çeki kazanabilme şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com adresinden yapılan alışverişlerin belirli kotalarında hediye çekleri kazanabiliyorsunuz. 500 TL ve 999 TL arası alışverişlerde 50 TL hediye çeki, 1.000 TL ile 1.499 TL arası alışverişlerde 100 TL hediye çeki, 1.500 TL ile 1.999 TL arası alışverişlerde 150 TL hediye çeki, 2.000 TL ile 2.499 TL arası alışverişlerde 200 TL hediye çeki ve 2.500 TL ve daha üzeri alışverişlerde de 300 TL hediye çeki kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com internet sitesinden belirtilen tutarlarda alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya sadece internet sitesinde geçerli olacağı için, mağazalardan yapacağınız alışverişler bu kampanya kapsamında hediye çeki kazandırmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Bu hediye çeki kampanyaları da diğer Teknosa kampanyaları gibi oldukça kısıtlı süreler için geçerli olacak. 21 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 27 Temmuz 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar mutlaka alışverişi yapmış olması gerekir.

Hediye Çeklerini Nasıl Alacağım?

www.teknosa.com internet sitesinden alışverişi yapmış olduğunuz zaman, size bir kampanya kodu verilecektir. Bu kampanya kodunu saklayarak hediye çeki olarak kullanabileceksiniz. Kazanılan hediye çekleri yine sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacak va başka yerlerde kullanılmayacaktır. Ayrıca hediye çeklerinin kullanılabilmesi için hediye çeki tutarının en az 3 kat tutarında bir alışverişte kullanılması gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.