Kampanya Bulucu

Teknosa’da World Kart ile Yapılan Harcamaya 50 TL World Puan

Kredi kartları ve alışverişin sunduğu avantajlar müşterileri oldukça mutlu eden bir noktaya dayanıyor. Nakit alışverişte hiçbir kazancın olmadığı düşünülürse, kredi kartı ile hem indirim ya da puan kazanıp, hem de daha rahat ödeme imkanına kavuşabilirsiniz. Teknosa kampanyaları tam da böyle bir fırsat sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi World kampanyaları ile ortak başlayan bu kampanyada Teknosa alışverişlerinizi World Kart ile yaptığınızda 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabiliyorsunuz. Kampanya tarihleri arasında Teknosa’dan World kartınız ile 500 TL alışverişe 25 TL Worldpuan, 1.000 TL ve üzeri alışverişe ise 50 TL Worlpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan bireysel tüm World Kart müşterileri faydalanabilir. Yapı Kredi ile birlikte, TEB, Albaraka ve Vakıfbank World Kartların tamamı kampanya kapsamındadır. Kampanya için herhangi bir kayıt olmanıza, ya da kupon kullanmanıza vs. gerek yok. Sadece alışverişin yapılması kampanyaya katılım açısından yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Teknosa’nın yapmış olduğu kampanyalar gibi, bu kampanya da oldukça kısa süreli. Kampanya sadece 23, 24 ve 25 Haziran 2015 tarihlerinde geçerli olacak. Bu tarihler dışında yapılan harcamalarda bu kampanya ile Worldpuan kazanma şansınız bulunmaz.

Kampanya Tüm Teknosa Mağazalarında Geçerli Midir?

Hayır, değil. Bu kampanya sadece www.teknosa.com adresinden yapılan harcamalarda geçerli olacak. Diğer mağaza ve kanallardan yapılan harcamalar kampanya kapsamına alınmadığı için bu kampanya ile herhangi bir Worldpuan kazandırmayacaktır.

Kazandığım Worldpuanları Ne Zaman Alırım?

Kampanya kapsamında ki alışverişi yaparak, puan kazandığınızda 9 Temmuz 2015 tarihinde worldpuanlar hattınıza yüklenecektir. Bu puanların son geçerlilik tarihi ise 20 Temmuz 2015’tir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Worldpuanlar otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.