Kampanya Bulucu

Teknosa’da Word Kart’tan Kredi Kampanyası

Devletin yapmış olduğu yasal düzenlemeden sonra teknolojik aletlerin taksitlendirilmesine bir kısıtlama getirildi. Doğal olarak Teknosa kampanyaları da buna benzer şekilde paralellik göstermek durumunda kaldı. Fakat Yapı Kredi kampanyaları ile ortak başlayan bir kampanya bu sorunu çözmek için yeterli oldu.

Kampanya yüzde 100 onaylı kredi imkanı sunuyor size. Bu kampanya 1 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanya sadece 500 TL ile 25.000 TL arasında ki alışverişlerde devam edecek. Kampanyanın kurgusuna göre işleyişi şu şekilde olacak; ihtiyacınız olan ürünlerin alışverişini yaptıktan sonra ödemeyi kredi kartı ile peşin olarak yapıyorsunuz. Daha sonra ekstre kesim tarihinden önce Yapı Kredi şubelerine gelerek kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylüyorsunuz. O ödemeyi karşılayacak tutarda kredi veriliyor ve aylık uygun ödeme koşullarında kredinizi ödeyebiliyorsunuz. Üstelik kampanya kapsamına alacağınız kredi dosya masrafsız ve uygun faiz oranları ile size sunuluyor. Krediyi 12 ay ile 24 ay arası uygun vadelerde ödeyebilirsiniz.

Teknosa Word Kredi Kampanyası

Teknosa Yapı Kredi Kampanyasının detayları şu şekildedir:

1 Şubat 2014 itibari ile yürürlüğe giren taksit kısıtlamaları sebebi ile karşılanması güçleşen bireysel ihtiyaçlar için Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu %100 onaylı yeni bir kredi ürünüdür.
Müşteriler, Yapı Kredi kredi kartları ile Yapı Kredi Üye İşyerleri’nden 500 TL – 25.000 TL tutar aralığında peşin (tek çekimli) alışveriş yaparlar. Hesap kesim tarihlerine kadar en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne giderek %100 onay garantisi ile Alışveriş Kredisi kullanırlar.
Alışveriş Kredisi ile 500 TL – 2.500 TL arası peşin işlemlerini 12 aya kadar, 2.500TL üzeri 25.000 TL’ye kadar olan işlemlerini ise 24 aya kadar kredilendirebilirler. Alışveriş Kredisi kullanımı için gelir belgesine gerek yoktur.
Yapı Kredi kredi kartı olan herkes bu krediden onay garantisi ile yararlanabilecektir.
Alışveriş Kredisi ile her sektörden (e-ticaret dahil) yapılacak peşin alışverişler kredilendirilebilecektir.
Alışveriş Kredisi uygun faiz oranlarıyla ve dosya masrafsız olarak sunulur.

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Toplam Masraf Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Tahsilat Tutarı
2.000 TL 12 ay %1,27 0 TL %1,52 %18,29 184 TL
5.000 TL 24 ay %1,27 0 TL %1,52 %18,29 250 TL
Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Alışveriş Kredisi ile ilgili hesaplamalara ulaşmak için tıklayınız.
• Sadece Yapı Kredi Üye İşyerleri’nde Yapı Kredi POS’ları üzerinden yapılan peşin işlemler, Alışveriş Kredisi ile kredilendirilebilmektedir.
• Müşterilerin hesap kesim tarihlerinden önce şubeye gidip kredilerini kullanmaları gerekmektedir.
• Müşterilerin kullandıkları tutar kadar ve vade süresince kredi kartı limitlerine bloke konulacaktır. Kredi ödemeleri yapıldıkça bloke tutarı kaldırılacak ve Hesap Özet’lerinde bilgi verilecektir.
• Gün içinde yapılan işlemler dahil olmak üzere, Hesap Kesim Tarihi’ne kadar yapılan tüm peşin işlemler %100 onaylı kredilendirilir.
• Kredilendirilen işlem için, üye işyerlerinde peşin işlem çalışma koşulları (puan dahil) geçerli olacaktır.
• Alınan ürünün iade edilmesi durumunda, üye işyerinde standart kredi kartına iade akışı uygulanır. Müşterinin kullandığı krediyi erken kapamak istemesi durumunda, müşterinin Yapı Kredi şubesine başvurması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.