Kampanya Bulucu

Teknosa’da TV’lerde Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Klasik Teknosa kampanyaları arasında yer alan hediye çeki kampanyaları şimdi TV alımlarına özel olarak yeniden başladı. Bu kampanyalar ile alacağınız TV’nin %10’u kadar da hediye çeki kazanabilirsiniz. Bu sayede daha sonraki alışverişlerinizde bir avantaj elde edersiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında Teknosa internet sitesinden TV almış olduğunuzda bu TV’nin tutarının %10’u kadar hediye çeki de kazanırsınız. Kazandığınız hediye çeki ile yine Teknosa internet sitesinden başka bir ürünü çok daha avantajlı bir fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes www.teknosa.com adresine girerek istediği TV modelini alarak TV tutarının %10’u kadar hediye çeki kazanabilir. Üstelik kampanya şçin herhangi bir kampanyaya kayıt işlemi ya da SMS gönderme zorunluluğu da bulunmaz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com adresine girip Monitör TV kategorisi dışında ki herhangi bir TV modelini satın aldığınızda ödemeden sonra size bir kampanya kodu verilecektir. Bu kampanya kodu sizin hediye çekinizdir. Daha sonra yapmış olduğunuz alışverişlerde ödeme ekranında ki ilgili yere bu kodu yazdığınızda hediye çekini kullanmış ve toplam fiyattan indirim almış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya 18 Ağustos tarihinde başlayarak 23 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Fakat kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için istediğiniz modelin bu tarihe kadar kalmama durumu söz konusu olabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler belirtilen bu tarihler Arassında alışverişi tamamlamalıdır.

Hediye Çekinin Kullanım Şartları Nelerdir?

Hediye çeklerini kazanmış olduğunuz günden itibaren 15 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Hediye çekinin kullanılması için yapılan alışverişin çek tutarının en az 3 katı olmalıdır. Hediye çeki kodları üçüncü kişiler tarafından da kullanılabilir ve Teknosa’nın bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.