Teknosa'da TV Aksesuarlarının Yüzde 40'ı Kadar Hediye Çeki | Kampanya Bulucu

Teknosa’da TV Aksesuarlarının Yüzde 40’ı Kadar Hediye Çeki

Teknosa’da TV Aksesuarlarının Yüzde 40’ı Kadar Hediye Çeki

Teknoloji alışverişini anlık avantajlarla buluşturmayı amaçlayan Teknosa kampanyaları ile şimdi TV aksesuarı ile ilgili bir alışveriş yapmış olduğunuz zaman, bu alışverişin tutarının yüzde 40’ı kadarlık bir hediye çeki kazanabiliyorsunuz.

Hangi Ürünler Hediye Çeki Kazandırıyor?


Kampanya kapsamında TV aksesuarları ile ilgili 3 ürün hediye kazandırıyor. Bu aksesuarlar TV kablosu, TV sehpası ve TV askı aparatları. Bu ürünleri almış olduğunuz zaman, ürün tutarının yüzde 40’ı kadar hediye çekini de otomatik olarak kazanmış oluyorsunuz.

Kampanya Hangi Mağazalarda Geçerli Olacak?

Bu kampanya sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacak. Diğer Teknosa mağazaları bu kampanyanın tamamen dışında tutulacaktır. Aynı şekilde kazanılan hediye çekleri de sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak? 

29 Nisan 2015 tarihinde başlayan bu kampanya, diğer Teknosa kampanyaları gibi oldukça kısıtlı bir zaman içerisinde tutulmuş. Kampanya için yapılacak son başvuru tarihi 5 Mayıs 2015 olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Aldığım Hediye Çeklerini Nerede ve Nasıl Kullanmalıyım?

Kampanya kapsamında alınan hediye çekeri sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olacak. Bu hediye çeklerini sadece TV satın alımlarında kullanabilme imkanınız olacak. TV dışında ki ürünlerde bu hediye çeki kullanılamayacak.

Hediye Çekini Bozdurabilir Miyim?

Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri paraya çevrilemez, daha düşük bir bedel için kullanıldığında başka bir hediye çeki verilemez ve yerine herhangi bir para üstü ya da iade yapılamaz.

Hediye Çeki Sadece Bana Mı Özel?

Size verilen hediye çeki kodu, sadece size özel değildir. Bu hediye kodunu 3. bir kişi kullanabilir. Teknosa’nın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ