Kampanya Bulucu

Teknosa’da Samsung TV’lerde Avantaj Paketleri

Teknosa mağazalarında başlayan yeni bir kampanya, Samsung Televizyon almış olduğunuzda size sunulan bir takım paketler ile daha cazip hale getiriliyor. Bu paketler ise D Smart ve Teknokask gibi oldukça avantajlı ve cazip paketler.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle kampanyaya kayıt olmanız gerekiyor. Yapmış olduğunuz alışverişten önce, telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harflerle “TV” yazıp  bir boşluk bırakıp, yine aradaki boşlukla birlikte adınızı ve soyadınızı yazmanız, daha sonra da 4730’a mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Kampanya katılım için bu kadarı yeterli değil. Size onay mesajı geldikten sonra www.televizyonveotesi.com adresine girerek, sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekir.

Kampanya için son başvuru tarihi 21 Kasım 2014 tarihi olarak belirlenmiş. Televizyonu aldıktan sonra paketlerin kurulumunu 7 Aralık 2014’e kadar mutlaka yaptırılmalı. Kampanyaya dair son kriterde garanti koşulları ile ilgili. Bu kampanya sadece Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti.’den verilen garantili ürünlerde geçerli olacaktır. Almış olduğunuz Televizyonlarda iade olması durumunda kampanya kapsamından çıkılacaktır. Ayrıca kampanya ile birlikte verilen Teknokask ve D Smart HD Paketleri ile ilgili bütün sorumluklar bu paketi sağlayan firmaya ait olacaktır.

Teknosa Samsung

Teknosa Samsung TV Kampanyasında sağlanan paketlerden D Smart Paketi sadece yeni üye olacaklar için geçerli olacak olup, Teknokask üyeliği ile fatura tarihinden başlayıp 1 yıl boyunca sürecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.