Kampanya Bulucu

Teknosa’da Philips, Opet Yakıt Kart Hediyeli!

Teknosa Opet’le anlaştı Philips alışverişlerinde yakıt kartı hediye ediyor!! Teknoloji ürünlerinin ana vatanı olan Teknosa’dan alışveriş yapanlara özel Opet yakıt kartı hediye. Opet şirketi ile anlaşma yapan Teknosa, Philips ürünlerini satın alan müşterilerini ödüllendiriyor. Kampanya Philips’in 4K Ultra HD Ambilight Televizyon modelleri için geçerlidir.

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Teknosa’nın Opet yakıt kartı hediyeli kampanyası ile alışveriş yaparken karlı çıkacaksınız. Philips markalı 6400 ve 7000 Serisi 4K UHD Ambilight Televizyon alımlarında 200 TL’den 500 TL’ye kadar yüklü Opet yakıt kartı kazanırsınız. Philips’in ultra inceliğe sahip, yüksek çözünürlüklü televizyon ekranı ve Android özellikli televizyonlarına sahip olurken aynı zamanda bir o kadar değerli olan yakıt indirimi de elde etmiş olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Opet yakıt kartı kampanyası 11 Ağustos 2017 günü başlayıp 11 Eylül 2017 gününde sona erecektir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Teknosa’nın Opet yakıt kartı hediyeli kampanyasından yararlanmak için:

 • Öncelikle Qumpara uygulamasını mobil cihazlarınızdan birine indirmeniz gerekmektedir.
 • Türkiye’de bulunan tüm Teknosa mağazalarından Philips 4K Ultra HD Ambilight TV modellerinden yaptığınız satın alımlarınızda ve satın aldığınız modelin fişinin Qumpara uygulaması ile fotoğrafını çekerek göndermeniz durumunda kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Philips’in bu ürünlerini satın aldığınız zaman;
 1. 49PUS6412/12, 49PUS7002/62, 49PUS7502/12 : 200 TL
 2. 55PUS6412/12, 55PUS7002/62, 55PUS7502/12 : 300 TL
 3. 65PUS6412/12, 65PUS7502/12 : 500 TL Opet Yakıt Kart Hediye kazanmış olursunuz.
 • Satın aldığınız bu ürünlerden herhangi birinden kazandığınız Opet hediye kartınız kampanya sona erdikten sonra kargo yolu ile 7 iş günü içinde gönderilecektir.
 • Yaptığınız alışverişin fişinin ya da faturasının en geç 5 gün içerisinde Qumpara uygulaması üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Aksi halde fiş/fatura bilgisi geçerliliğini yitirecektir.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için yine yaptığınız alışverişin faturasının/fişinin son gün 11 Eylül 2017 gece saat 23:59’a kadar Qumpara uygulamasına gönderilmeniz gerekmektedir. Aksi halde katılımınız gerçekleşmemiş olacaktır.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

Teknosa’nın Opet Hediye Yakıt Kartı kampanyasından yararlanırken dikkat edilmesi gereken diğer bazı koşullar şöyledir:

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Gönderilecek hediye yakıt kart istenen sayıya ulaştığında kampanya otomatik olarak duracaktır.
 • Kampanyadan aynı kişi sadece bir defa faydalanabilir.
 • Opet Yakıt Kartlara yüklenen yakıt puanları, Opet istasyonlarında sadece benzin ya da dizel yakıt alımları için geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yararlanmak için sadece Teknosa mağazalarından yapılan alışverişler geçerli sayılacaktır. İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişler ile kampanya dahilindeki ürünleri almış olsanız dahi kampanyadan faydalanamayacaksınız.
 • Yakıt hediye kartı kazanmanız halinde buna ilişkin bilgiler ve tüm kullanım koşulları Qumparam uygulamasına gönderilecektir. Qumparam alanında akaryakıt kuponu görseline tıklayarak bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanyadan faydalanmak için adına fatura düzenlenen kişiye hediye yakıt kart gönderilecektir.
 • Bu kampanyadan kurum ve kuruluşlar yararlanamazlar.
 • Kampanya dahilinde satın alınan Televizyonların iade edilmesi durumunda tüketicinin, bu kampanya koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya kampanya kapsamında kazanmış olduğu hediye bedelini de iade etmesi gerekmektedir. Yani örneğin, aldığınız kampanyalı televizyonu iade ettiniz. Kazanmış olduğunuz hediye yakıt kartın içinde de 300 TL vardı. Eğer bu tutarı harcadıysanız harcadığınız miktarı tamamlayıp veya hiç kullanmadıysanız toplamda 300 TL’yi iade etmek zorundasınız. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.