Kampanya Bulucu

Teknosa’da Notebook ve Tabletlerde Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’nın internet sitesi üzerinden sürekli olarak yapmış olduğu kısa süreli hediye çeki kampanyalarına şimdi bir tane daha eklendi. Şimdi Teknosa kampanyaları ile alacağınız Notebook ve tabletlerin fiyatının %10’u kadar hediye çeki kazanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Notebook kampanyası ve tablet kampanyası ile, kampanya tarihleri arasında Teknosa’nın resmi internet sitesinden herhangi bir marka ve model notebook ya da tablet almış olduğunuz zaman aldığınız ürün tutarının yüzde 10’u kadar da yine aynı internet sitesinde kullanılabilecek bir hediye çeki kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir, kampanya herkesin katılımına açıktır. Kampanya sadece www.teknosa.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bu nedenle Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya da daha önce ki Teknosa kampanyaları gibi oldukça kısa süreli. 18 Ağustos 2015 tarihinde başlayan kampanya 23 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka satın alma işlemini gerçekleştirmelidir.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında belirtilen ürün türlerinden alışverişinizi www.teknosa.com adresinden tamamlamış olduğunuz zaman alışverişin sonunda size bir kampanya kodu verilecektir. O kod kazanmış olduğunuz hediye çekidir. Daha sonra yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına gelmiş olduğunuz zaman ilgili yere bu kodu girerek hediye çekinin sağladığı indirimi toplam fiyat üzerinden düşürebilirsiniz.

Hediye çekini kullanım artları Nelerdir?

Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini kazandığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanılmayan hediye çekleri 15 günün sonunda geçersiz sayılacaktır. Ayrıca hediye çekini kullanmak için çek tutarının en az 3 katı kadar alışveriş yapılması gerekmektedir. Hediye çekleri bölünemez, paraya çevrilemez ve para üstü olarak verilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.