Teknosa'da Maximiles Kartınıza 100 TL Maxipuan Hediye | Kampanya Bulucu

Teknosa’da Maximiles Kartınıza 100 TL Maxipuan Hediye

Teknosa’da Maximiles Kartınıza 100 TL Maxipuan Hediye

Teknolojinin en önemli mağazalarından biri olan Teknosa, belirli kampanyalar ile müşterilerine bir takım ayrıcalıklar sunuyor. Şimdi Teknosa kampanyaları ile yapacağınız alışverişten 100 TL değerinde Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Maximiles kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com internet sitesinden Maximiles kredi kartınızı kullanarak 1.000 TL ya da daha üzerinde bir alışveriş yapmanız durumunda 100 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Maximiles kredi kartı kullanan müşterilerin katılımına açıktır. Maximum ailesine sahip olan diğer kredi kartları bu kampanyanın dışındadır. Ticari olan Maximiles kredi kartları da kampanya kapsamında değildir. Ayrıca Maximum Fırsat ve Maxipuan kullanılarak yapılan harcamalar da aynı şekilde kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Kayıt yaptırdıktan sonra kampanya tarihleri arasında Maximiles kredi kartınızı kullanarak Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com internet sitesinden en az 1.000 TL’lik alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp, alışveriş yapacağınız kredi kartınızın numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 22 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır. Kampanya bittikten sonra ki 7 iş günü içerisinde Maxipuanlar harcama yaptığınız kredi kartınızın hesabına yüklenecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ