Kampanya Bulucu

Teknosa’da Garanti Müşterilerine Özel Xbox One 300 TL İndirimli

Teknosa kampanyaları ve Garanti kampanyaları ortak bir noktada buluşarak ortak bir kampanya başlattı. Başlatılan bu Xbox kampanyaları ile Garanti Bankası müşterileri Teknosa.com.tr ve belirtilen Teknosa mağazalarından Xbox  One alırken 300 TL indirim uygulanıyor.

Kampanya 13 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Garanti Cep Şubesi, ya da Garanti İnternet Şubesi’ne giriş yapmış olduğunuzda kampanyadan faydalanabilme şansı yakalayabiliyorsunuz. Bu kampanya ile sadece Xbox One 500 GB cihazında indirimden faydalanabilirsiniz. Diğer ürünler kampanya kapsamında değildir. Normal fiyatı 1.599 Tl olan bu cihazı kampanya ile 1.299 TL’ye alabiliyorsunuz. Kampanya hem detaylarda açıklanan Teknosa mağazalarında, hem de www.teknosa.com adresinde geçerli olacaktır. İnternet ya da cep şubesine giriş yapmış olduğunuzda kısa mesaj olarak size kampanya kodu iletilecektir. Bu kampanya kodu ile kampanyadan faydalanabileceksiniz. almış olduğunuz kampanya kodlarını 20 Nisan 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Teknosa Garanti Xbox One Kampanyası

Teknosa Garanti Bankası Xbox One Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Mart- 13 Nisan tarihleri arasında İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yapanlar seçili TeknoSA mağazalarından veya teknosa.com’dan gerçekleştirilecek alışverişlerde XBOX One oyun konsolunu 300 TL indirimle alma fırsatı yakalıyor.
• Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon, Android tablet, iPad, Blackberry 10 veya Windows 8 tablet, telefon ve bilgisayar uygulaması üzerinden giriş yapılabilir.
• Kampanya yalnızca500GB Xbox One oyun konsolundageçerlidir. Kampanyadan yararlananlar ürünü 1.599 TL yerine 1.299 TL’ye alabileceklerdir. Oyunlar ve diğer yan ürünlerde geçerli değildir.
• Kampanya kodlarını seçili Teknosa mağazalarında veya teknosa.com üzerinden kullanılabilir. Mağaza listesi için tıklayın.
• Kampanya kodları, İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yapanlara 14 Nisan mesai bitimine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
• Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 20 Nisan mesai bitimine kadar kullanılmalıdır. Cep telefonuna iletilen kampanya kodu Teknosa mağazalarından veya teknosa.com üzerinden yapılacak alışverişlerde indirim kodu kısmına yazılarak alışveriş tamamlanır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
• Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numarasının ve dolayısıyla kampanya kodunun 3. Kişilerin eline geçmesi halinde Teknosa’nın herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
• İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.
• Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz. Kazanım olsa ,kampanya kodlarıyla indirimli alış veriş yapılsa dahi ürünleri teslim edilmez.
• Ürün teslimi ve iade 6507 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Teknosa tarafından gerçekleştirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.