Teknosa'da Bilgisayar ve Akıllı Telefonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’da Bilgisayar ve Akıllı Telefonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknoloji mağazaları arasında en fazla popüler olanlardan biri olan Teknosa, klasik olarak yapmış olduğu hediye çeki kampanyalarını bu defa bilgisayar ve akıllı telefonlar için başlattı. Şimdi Teknosa kampanyaları ile alacağınız bilgisayar ya da akıllı telefon ürünlerinin %10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyalar ile kampanya tarihleri arasında masaüstü bilgisayar, notebook, tablet ya da akıllı telefon alan müşteriler ödediği tutarın %10’u kadar hediye çeki kazanıyor. Daha sonra yapacağı alışverişte de bu hediye çekini kullanarak bir avantaj sağlıyor.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Fakat kampanya sadece www.teknosa.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer Teknosa mağazaları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca Sony’nin tüm ürünleri ve iPhone 6S ve 6S Plus da bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com adresin girip belirtilen ürünlerden birini almış olduğunuzda bu kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz. SMS ya da mail yolu ile hediye çekinin kodu size gönderilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 ekim tarihinde başlayan bu hediye çeki kampanyası 26 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler, kampanya kapsamı dışında kaldığı için herhangi bir hediye çeki kazandırmayacaktır.

Hediye Çeki Kullanım Kuralları Nelerdir?

Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini 1 ile 15 Kasım 2015 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Bu tarihlerde kullanılmayan çekler geçersiz sayılacaktır. Ayrıca hediye çekini kullanabilmeniz için çeki değerinin en az 3 katı tutarda alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir. Hediye çeklerini bozduramaz, paraya çeviremez ya da bölemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.