Kampanya Bulucu

Teknosa’da Akıllı Telefonların Yüzde 10’u Kadar Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa kampanyalarının klasiği haline gelen hediye çeki kampanyaları bu defa akıllı telefonlar için başladı. Bu akıllı telefon kampanyasının kurgusu ile, almış olduğunuz telefonların bedelinin yüzde 10’u kadar hediye çeki şansınız olacak.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt ya da gereksinim olmasına gerek yok. www.teknosa.com adresine üye olup, akıllı telefon satın alan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Alışverişin taksitli, peşin ya da hangi kredi kartı ile yapıldığının kampanya açısından hiçbir önemi yok.

Kampanya Bütün Akıllı Telefonlarda Geçerli Midir?

Bu kampanya Apple, Sony ve Asus marka akıllı telefonlar dışında ki tüm akıllı telefon marka ve modellerinde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için sadece teknosa.com adresinden alınmalıdır. Diğer Teknosa mağazalarından alınan akıllı telefonlar bu kampanyanın dışında tutulacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

17 Nisan’da başlayan bu kampanyanın son katılım tarihi 22 Nisan 2015’tir. Bu tarihten sonra yapılan alışverişler herhangi bir hediye çeki kazandırmayacaktır. Kazanmış olduğunuz hediye çekleri de almış olduğunuz tarihten itibaren 15 gün boyunca geçerli olabilecek.

Hediye Çeklerini Nerede, Nasıl Kullanabilirim?

Kazanılan hediye çekleri yine sadece www.teknosa.com adresinde geçerli olabilecek. Diğer Teknosa Mağazalarında geçerli olmayacaktır. Ayrıca alınacak olan çekler sadece çek tutarının 3 katı harcamalarda kullanılabilecek. Hediye çekleri kişiye özel olmadığı için, çek kodunu elinde bulunduran kişi kullanılabilir. Bunun Sorumluluğu Teknosa’ya ait değildir.

Hangi Alışverişlerde Bu Kampanya Geçersiz Sayılacak?

Turuncu indirim kapsamında sunulan ürünler, promosyon kodu ile, kampanya ile yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışında tutulur ve hediye çeki kazandırmaz.

Hediye Çeki Yerine Nakit Para Alabilir Miyim?

Kampanya kapsamında verilen hediye çekler, paraya dönüştürülemez, bölünemez ve üzerine başka bir hediye çeki verilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.