Kampanya Bulucu

Teknosa’da 15. Yıl Kampanyası İndirimleri

Teknosa 15.yılını birçok üründe indirim ve kampanyalar düzenleyerek kutluyor. Bu nedenle Teknosa mağazaları ve www.teknosa.com internet siteleri birçok avantaj ve fırsat sunuyor. Şimdi bu Teknosa kampanyaları ile birçok üründe indirim fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu indirim kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa mağazalarından ya da internet sitesinden 499 TL veya daha üstü alışverişlerde Arzum ütüyü 69,90 TL yerine 19 TL. 1.000 TL veya daha üzeri alışverişlerde Arzum çaycı 149,90 TL yerine 49 TL, HP yazıcı ise 99 TL yerine 49 TL. 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde Fakir elektrik süpürgesi 199 TL yerine 99 TL. 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise Vestel LED TV 619 TL yerine 249 TL ve Lenova tablet, kulaklık ve kılıf 599 TL yerine 249 TL.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen 18 yaşının üzerinde ki müşteriler mağazalardan ya da internet sitesinden yapacağı alışverişlerde indirimden faydalanabileceklerdir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanyadan yararlanmak için sadece alışveriş yapmanız yeterlidir. Bunun dışında başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya da diğer Teknosa kampanyaları gibi kısa süreli olarak aktif olacak. 17 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 21 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirler.

Bu Kampanyanın Özellikleri Nelerdir?

Bu kampanyanın en büyük özelliği diğer kampanyalar ile birleştirilebilmesidir. Özellikle kredi kartı kampanyaları ile birlikte kampanyadan faydalanabilme şansınız var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.