Kampanya Bulucu

TeknosaCell’den Eski Telefonunu Getir Yenisini İndirimlerle Götür!!

Teknoloji devi Teknosa, teknoloji ağındaki yerini genişleterek TeknosaCell ile mobil şebeke hizmetiyle müşterilerinin karşısına çıkıyor üstelik eski telefonunuzla yenisini indirimlerle takas etme fırsatı sunuyor.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Çalışır durumdaki eski telefonlarınızı Teknosa’ya getirin yeni telefonunuza 2.000 TL’ye varan indirimlerle sahip olun..

 • 2.000 TL’lik tam indirim elde etmek için değişime vermeniz gereken eski telefonunuzun modeli iPhone 6S Plus olmalıdır.
 • Değişim kampanyası ile indirim kazanmanın yanı sıra TeknosaCell’in uygun ve bol dakikalı, bol internetli ve SMS’li tarifelerini kullanma avantajını da elde etmiş olursunuz.
 • Bu kampanya kapsamında müşterilere ödeme kolaylığı açısından ING Bank tarafından sağlanan bir kredi hizmeti avantajı da sunulmaktadır.  TeknosaCell’de 24 ay taksit kampanyası ING Bank tarafından koşulları taşıyan ve talep eden müşterilere alınacak olan cihazın bedeli için kredi verilecektir. Taksit tutarları ise müşterilerin TeknosaCell hatlarına aylık olarak yansımaktadır.
 • Ayrıca 24 ay taksitli iPhone 7 32 GB almak isteyen ve TeknosaCell’e yeni gelerek Tekno L tarifesinde 24 aylık fatura dönemi boyunca tarifede kalma sözü veren müşteriler için geçerlidir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

TeknosaCell’in telefon değişim kampanyası 31 Ağustos 2017 tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarında geçerlidir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Eskisini getir yenisini indirimlerle götür kampanyasından faydalanmak için gerekli olan şartlar şöyledir:

 • Çalışır durumdaki, Apple, HTC, Samsung, LG ve Sony markalı eski ancak çalışır durumdaki telefonunuzu Teknosa mağazalarından birine getirerek indirimli bir şekilde, tarifenize ek olarak uygun ödemelerle yeni bir; Apple, Asus, Casper, General Mobile, Huawei, Lenovo, Preo, Reeder, Samsung, Sony ve Vestel modelli yeni bir telefonu alabilirsiniz. Detaylı listeye www.teknosacell.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Değişim için teslim edilecek cihazın sahibi olduğunuzu ve 18 yaşından büyük olduğunuzu beyan etmeniz gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında değişim yapılacak cihazın Teknosa tarafından “Kabul Edilebilir” nitelikte olması gerekmektedir. Bunun için telefonunuzun; çalıntı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, ekranında kırık veya çatlak olmamalı, açılıp kapanır durumda olmalı, bataryası olmalı ve telefonun sıvı teması olmamalıdır. Ayrıca sadece Apple marka cihazlar için geçerli olmak üzere iPhone güvenlik kilitleme kodu kaldırılmış olmalı ve telefondan iPhone/iPad’imi bul (iCloud) servisi kaldırılmış olmalıdır.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

 • Değişim kampanyası stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya dahilinde uygulanacak olan indirim tutarı telefon markasına göre değişiklik göstermektedir.
 • Değişim kapsamındaki telefonların fiyatları Teknosa mağazalarına göre farklılaşabilir. Teknosa cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
 • Detaylı diğer sorularınız ve bilgi almak için 0850 222 55 99 numaralı Müşteri Hattını arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.