Teknosa Visa Kampanyası ile Visa Londra ePrix'e Gidebilirsiniz. | Kampanya Bulucu

Teknosa Visa Kampanyası ile Visa Londra ePrix’e Gidebilirsiniz.

Teknosa Visa Kampanyası ile Visa Londra ePrix’e Gidebilirsiniz.

Teknosa, sıradan kampanyalarının dışında bir kampanya başlattı. Şimdi Teknosa kampanyaları ile alışverişlerinizi Visa kredi kartları ile yapmış olduğunuzda Visa’nın sponsor olduğu ve Londra’da yapılacak olan Formule E yarışlarına bilet ve tatil kazanabilirsiniz.

Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Visa kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında www.teknosa.com internet sitesinden 100 TL ya da katlarında alışveriş yapmış olduğunuzda her 100 TL için bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Yapılacak çekiliş ile de 3 gün 2 gece Londra’da 2 kişilik tatil ve Londra ePrix Formule yarışları için 2 bilet kazanabilirsiniz.

Kampanyayı Kazandığımda Neler Karşılanacak?

Seyahat İstanbul’da başlayacak ve İstanbul’da sonlanacak. 3 gün ve 2 gece boyunca 4 yıldızlı otelde kahvaltı dahil konaklama, havaalanı ve otel arası ulaşım, 2 kişilik gidiş – dönüş eknomi sınıfı uçak bileti ve Formule E yarışları için 2 kişilik bilet kazanabilirsiniz. Kampanya ile toplamda 3 talihli belirlenecek.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan, üzerinde Visa logosu olan kredi kartları ve banka kartları ile yapacağınız harcamalardan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. 18 yaşını doldurmayanlar çekilişe katılsa dahi ödülü alamazlar. Ayrıca ticari kredi kartları da bu kampanyanın kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek yoktur. Teknosa’nın internet sitesinden belirlenen tarihler arasında Visa logolu kart ile en az 100 TL’lik harcama yapmanız yeterli olacaktır. Otomatik olarak kampanya kapsamına alınırsınız ve çekiliş hakkı kazanırsınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

15 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 8 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ