Kampanya Bulucu

Teknosa Teknokredi ile Taksitli Alışveriş yapın, Nakit İhtiyaçlarınızı Giderin

Teknosa’ dan dev kredi kampanyası! Diğer kredilerin aksine masrafsız, komisyonsuz kredi sahibi olmak isteyenler için büyük fırsat. 750 TL’ den 15.000 TL’ ye kadar kesintisiz, masrafsız, komisyonsuz, kredi sahibi olabilir, bunun yanında teknoloji alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Teknokredi Başvuru Koşulları Nelerdir?

3000 TL’ ye kadar olan kredi taleplerinde minimum 750 TL alışveriş şartı koşulmaktadır. Aynı zamanda kredi başvurunuz alışverişinizden daha az olamaz. 750 TL ile 1.500 TL arasında olmalıdır. Bunun haricinde herhangi bir şart, kefil veya herhangi bir güvence aranmaz. Hayat sigortası veya kredi tahsis ücreti istenmez.

Teknokrediyi Nasıl Kullanırım?

Öncelikle krediyi teknosa mağazalarından mı yoksa  teknosa.com adresinden mi kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Bunun ardından seçeneğinize göre aşağıdaki aşamaları takip etmelisiniz.

Teknokredi Kullanma Aşamaları:

teknosa teknokredi

Teknosa Mağazalarından Yapılan Başvuru Koşulları:

a-) TC Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp Teknosa mağazasının size vereceği Nakitkart üzerindeki başvuru kodunu 2229’ a sms atmanız gerekmektedir. (ÖRNEK: TCKN_KOD)

b-) Gönderdiğiniz mesajın ardından size sms geldikten sonra Teknosa Mağazasındaki ING Bank Hizmet Noktasında hizmet doğrulayıp sözleşmeyi imzalayacaksınız.

c-) Artık krediniz hazır. Siz Teknosa Mağazasından alışverişinizi yapacaksınız ING ödeyecek. Nakitkart’ ınızdaki tutarı harcayabilir, ATM’ den para çekebilirsiniz.

teknosa.com  Adresinden Yapılan Başvuru Koşulları:

a-) teknosa.com sitesine girdikten sonra alışverişinizin ödeme kısmından ING Tekno Kredi sekmesini tıklayıp, kredi tutarı ve vade oranını seçmeniz gerekmektedir.

b-) Başvurunuzu yaptıktan sonra 3 gün içerisinde şubeye nüfus cüzdanınızla gidip kredinizi kullanabilirsiniz.

Teknokredi Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kredinizin geri ödemesini ING internet şubesinden, ING ATM’ lerinden veya size en yakın şubeden yapabilirsiniz.

Teknokredi’yi Alışveriş Haricinde Kullanabilir Miyim, Nakit Para Çekebilir Miyim?

Evet alışverişinizin haricinde Teknokart’ınızda kalan limiti ATM aracılığıyla çekip kullanabilirsiniz.

Kredi Limiti Ne Kadardır, Ne Kadar Vade İle Kullanabilirim?

750 TL’ den 1500 TL’ ye kadar, 36 aya varan vade seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Üstelik diğer kredilerin aksine hayat sigortası şartı yok, kredi tahsis ücreti yok. 3000 TL’ ye kadar olan kredi taleplerinde minimum 750 TL alışveriş şartı koşulmaktadır. Aynı zamanda kredi başvurunuz alışverişinizden daha az olamaz. 750 TL ile 1.500 TL arasında olmalıdır.

Kredi başvurunuzu Teknosa mağazasından yapıyorsanız eğer, kredinizi hafta içi ve hafta sonu sabah 10:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında Teknosa mağazalarından alabilirsiniz.

Başvurunuzu teknosa.com sitesinden yapıyorsanız, size en yakın şubeye nüfus cüzdanınız ile gitmeniz gerekmektedir.

Teknokredi Örnek Ödeme ve Faiz Maliyet Tablosu

teknokredi örnek ödeme tablosu

Teknosa ve ING kampanyada değişiklik yapma hakkını gizli tutar. Bütün masraflar, faiz ve vergiler dahildir. 750 TL ile 1.500 TL arası kredi kullanabilirsiniz.

teknokredi örnek faiz ve vade farkı tablosu

İyi alışverişler diliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.