Teknosa Siparişlerini Mağazadan Teslim Alana 150 TL İndirim | Kampanya Bulucu

Teknosa Siparişlerini Mağazadan Teslim Alana 150 TL İndirim

Teknosa Siparişlerini Mağazadan Teslim Alana 150 TL İndirim

Teknosa, yeni bir uygulama başlattı ve bu uygulamaya katılan müşterilerine indirim fırsatları sunuyor. Üstelik bu şekilde siparişlerinizi daha hızlı teslim alabileceksiniz. Şimdi Teknosa kampanyaları internet sitesinden verdiğiniz siparişleri indirimli olarak Teknosa Mağazalarından teslim alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com internet sitesinden sipariş vermiş olduğunuzda teslim şeklini “Mağazadan Teslim” seçeneği ve daha sonra da “Hemen Teslim” seçenekleri seçmiş olduğunuzda yapmış olduğunuz alışverişin tutarına göre 150 TL’ye kadar indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanya sadece www.teknosa.com internet sitesinden yapan alışverişlerde geçerli olacaktır. Diğer kanallarla yapılan alışverişler bu kampanya kapsamına alınmayacaktır. Üstelik kampanya tüm ürün ve kategorilerde geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza SMS göndermenize ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Internet sitesinde ki alışverişinizi sepete ekledikten sonra teslim şeklini yukarıda belirtildiği gibi “Mağazadan Teslim” olarak seçtiğinizde kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Şubat ayı için geçerlidir. Bu nedenle 1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

İndirim Tutarı Neye Göre Belirlenecek?

Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerin tutarına karşılık gelen indirim oranı ne ise o kadar yapılacaktır. İndirimin detaylı tablosu www.teknosa.com internet sitesinde yer almaktadır. En az 250 TL ile 499 TL arasında ki alışverişlerde 15 TL indirim uygulanırken, en fazla 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL olarak indirim uygulanacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ