Teknosa Öğrenci ve Öğretim Üyesi Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa Öğrenci ve Öğretim Üyesi Kampanyası

Okulların açılmasına az bir süre kala, çoğu büyük şirket ve firma gibi, teknoloji konusunda ülkemizdeki öncü firmalardan olan Teknosa da bir atılım gerçekleştirerek, öğrencilere ve öğretim üyelerine özel bir kampanya hazırladı.

Yaklaşık 1.5 ay önce başlayan kampanyanın bitmesine 2 hafta kala sizleri bu konuda bilgilendirmek istedik. Teknosa, yaptığı bu kampanya ile MacBook ve iPad ürünlerinde indirimler sağlıyor.

MacBook ürünlerindeki indirimler %12’ye kadar, iPad ürünlerindeki indirimler ise %10’a kadar indirimli şekilde öğrencileri ve öğretim üyelerini bekliyor.

12 Ağustos-11 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan faydalanmak için alışverişinizi direkt olarak mağazadan yapmanız gerektiğini hatırtalım. Mobil veya internetten yapılan siparişlerde, bu indirim geçerli olmuyor. İndirimden faydalanabilmek için kimliğinizle birlikte bir Teknosa mağazasına giderek ürünü bizzat elden almanız gerekiyor.

Kampanyada ayrıca bir sınır bulunuyor. Herkes istediği sayıda ürün alarak, kampanyadan dilediğince faydalanamıyor. Kişi başına iki üründen de yalnızca birer adet alma şansınız var. Daha da özete inerek tam olarak açıklayalım:

– 1 adet MacBook ürünü
– 1 adet iPad ürünü
– 1 adet MacBook ve 1 adet iPad ürünü

Alma hakkınız bulunuyor. 2 ürünü ancak farklı ürünleri seçerseniz alıp, kampanyadan 2 kez faydalanabiliyorsunuz ancak MacBook ve iPad ürünlerinden ikişer kez kampanyalı şekilde faydalanma imkanınız yok.

Laptop kullanımının yerini MacBook ve iPad’lere bıraktığı ve ders ortamında da bu tip ufak ve ağırlığı olmayan teknolojik cihazların daha kullanışlı olduğu göz önünde bulundurulursa, üniversitede hem dersi anlatacak öğretim üyeleri hem de dersi dinleyecek öğrenciler için bu kampanya güzel bir fırsat olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.