Kampanya Bulucu

Teknosa Mobil’den Numara Taşıma Kampanyası: 300 TL İndirim ve 7 GB İnternet

GSM operatörlerinin aralarında yaptığı numara taşıma kampanyaları adeta bir savaş hissi uyandırıyor. Şimdi bu kızışan rekabete bir de Teknosa Mobil katıldı. Şimdi Teknosa Mobil kampanyaları ile numarasını taşıyarak gelen müşteriler hem hediye çeki, hem de hediye internet kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında numarasını diğer operatörlerden Teknosa Mobil’e taşıyan, ya da yeni bir hat satın alınan müşteriler, taahhüt verdikleri tarifeye göre 300 TL’ye kadar indirim kazanırken, hediye olarak ek aldığı internetlerin toplamı da 7 GB’ta kadar çıkıyor.

Kampanya Hangi Tarifelerde Geçerlidir?

Bu kampanya TeknoX2, TeknoX3 ve TeknoX4 tarifelerinde geçerlidir. TeknoX2 tarifesi için taahhüt verenler 175 TL indirim ve +1 GB internet kazanırken, TeknoX3 tarifesi için taahhüt verenler ise 240 TL indirim çeki ve +2 GB internet kazanıyor. Son olarak da TeknoX4 tarifesi ise 300 TL indirim kazanırken +3 GB hediye internet kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. kampanya bir tek numara taşıyarak, ya da yeni bir hat alarak Teknosa Mobil’e gelen müşterilerin katılımına açıktır. Ayrıca geçiş yaparken mevcut tarifenizin de yukarıda bahsedilen tarifelerden biri olmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için 12 ya da 24 aylık taahhütleri de verecek olacağınız SMS ile başvuru yapılmalıdır. Kampanya tarihleri arasında telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNO INTERNET yazıp, 5599’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

9 Kasım 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında gerekli şartları sağlayarak başvuru mesajını göndermelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.