Kampanya Bulucu

Teknosa Mobil’den Anında 300 TL’lik İndirim Çeki

Teknosa, sadece mağaza ve alışverişlerde avantaj sağlamıyor. Şimdi çıkarmış olduğu mobil hatla da birçok mobil hat kullanıcının yüzünü güldürecek. Çünkü Teknosa mobil kampanyaları ile 300 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Tarife kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa Mobil hatı ile Tekno X2, X3, X4 tarifelerinden birine geçerseniz, 300 TL’lik bir indirim çeki kazanabilirsiniz. Bu hediye çekinin yanı sıra size özel olarak sunulan ekstra indirimlerden de yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Teknosa mobil kullanıcılarının katılımına açıktır. İsteyen herkes kampanya için belirtilen tarifelerden birine geçip, gerekli taahhüdü verir ise, bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmış olduğunuzda indirim çekini anında kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kanaldan tarife değişikliği yapabilir ve yine herhangi bir kanaldan taahhüt verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz taahhüt 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam etmeli. Taahhüdü bozmanız halinde kampanya kapsamında verilen indirim ve hediye çekleri son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım süresi 30 Eylül 2015’tir. Kampanya aynı hediye çeki tutarı ile fakat farklı fırsat ürünleri ile sürekli devam edecektir. Yani tarih sınırlaması olmadan istediğiniz zaman bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Hediye Çeklerinin Kullanım Şartları Nelerdir?

Hediye çeklerini birleştirerek kullanabilirsiniz. En fazla 3 tane hediye çekini birleştirebilme şansınız bulunur. Hediye çekini kullanabilmek için çek tutarının en az 2 katı kadar bir alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir. Hediye çekleri www.teknosa.com adresinde geçerli değildir. Hediye çeklerini bölemez, paraya çeviremez, ya da para üstü olarak alamazsınız. Tek parça halinde kullanmanız gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.