Kampanya Bulucu

Teknosa Mobil’de 300 TL’lik İndirim Çeki Kampanyası

Teknolojinin önemli adreslerinden biri olan Teknosa teknoloji mağazaları şimdi çıkarmış olduğu hatlarla da müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Şimdi Teknosa Mobil kampanyaları ile yapacağınız tarife değişikliklerinden 300 TL hediye çeki kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa Mobil hattından Tekno X2, X3 ya da X4 tarifelerinden birine geçip 12 ya da 24 aylık taahhüt vermiş olduğunuzda 300 TL’ye kadar indirim çeki kazanabilirsiniz. Üstelik seçili bazı ürünlerde ekstra indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni Teknosa Mobil aboneleri için hem de mevcut aboneler için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için belirlenen tarifelerde 12 ay ya da 24 ay boyunca kalacağınızın sözünü vermeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için X2, X3 ya da X4 tarifelerinden birine geçmeniz gerekir. Bu tarifelerde 12 ay boyunca ya da 24 ay boyunca kalacağınızın sözünü vermeniz durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kazandığınız hediye çekinin kodu hattınıza SMS olarak gelecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında geçiş yapmalı ve taahhüt vermelilerdir. Bu tarihler dışında yapılan işlemler kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Hediye Çeklerini Nasıl Kullanabilirim?

Kazanılan hediye çekleri sadece Teknosa mağazalarında geçerlidir. Hediye çekleri www.teknosa.com adresinde geçerli değildir. Hediye çekini kullanmak için çek tutarının en az 2 katı kadar alışveriş yapmanız gerekmektedir. Çek bölünemez, paraya çevrilemez ve para üstü olarak verilemez.

Hediye Çeklerini Ne Zamana Kadar kullanmam Gerekir?

Hediye çeklerini verilecek taahhüt süresi içerisinde kullanmanız gerekir. Taahhüt süresi bittikten sonra kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Farklı kişilerin adına düzenlenmiş 3 hediye çekini aynı anda kullanabilme şansınız bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.