Kampanya Bulucu

Teknosa Mobil ile iPhone 4S 8GB 499 TL

Teknoloji mağazası olarak ülkenin en önde gelen markalarından olan Teknosa, çıkarmış olduğu GSM Operatörü ile fırsat sunmaya devam ediyor. Şimdi Teknosa Mobil kampanyaları ile iPhone 4S 8 GB cihazı sadece 499 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Teknosa kampanyaları ile şimdi iPhone 4S sahibi olmak daha kolay. Teknosa mobil kullanıcıları şimdi iPhone 4S 8GB cihazını sadece 499 TL’ye alırken, bir de 300 TL’ye kadar hediye çeki fırsatı kazanıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey Teknosa Mobil’de bulunan tarifeler için taahhüt vermek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu iPhone kampanyasından tüm Teknosa Mobil kullanıcıları yararlanabilir. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler bu kampanyaya katılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için Tekno X2, X3 ya da X4 tarifelerinde 12 ya da 24 ay boyunca kalma sözü vermeniz gerekir. Bu sözü vermiş olduğunuzda 300 TL’ye kadar geçerli olacak bir hediye çeki verilecektir. Bu hediye çekini kullanarak iPhone 4S 8GB telefonu 499 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu kampanya kapsamında verilen 300 TL’lik hediye çekini kazanmak için 8 Temmuz ile 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında bu tarifelerden birine geçip, taahhüt vermeniz gerekir. Taahhüdü vermiş olduğunuz anda hediye çekinin kodu SMS olarak size gönderilecektir. Gönderilen bu hediye çeki 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar istediğiniz zaman, istediğiniz üründe kullanabilirsiniz.

Bu Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Hediye çekini kullanabilmek için çek tutarının en az 2 katı tutarında bir alışveriş yapmanız gerekir. Ayrıca farklı isimlere verilmiş hediye çeklerinden en fazla 3 tanesini birleştirerek kullanabilirsiniz. Hediye çekleri bölünemez, paraya çevrilemez veya para üstü olarak iade edilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.