Kampanya Bulucu

Teknosa Mağazadan Teslim Alma Kampanyası: 150 TL İndirim

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve kendi bütçelerini kısıtlamak isteyen Teknosa yeni bir uygulama başlattı. Şimdi beğendiğiniz ürünün siparişi Teknosa.com’dan verebilir ve mağazalardan teslim alabilirsiniz. Bu sayede hem kargo ile uğraşmaz, hem de indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com’dan beğendiğiniz ürünü sipariş verip, teslimat kısmını da herhangi bir Teknosa Mağazası olarak seçerseniz ürünün tutarına göre 150 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz. Üstelik siparişiniz 1 saat içerisinde hazır olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya 18 yaşını doldurmuş olan herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes Teknosa.com’dan sipariş verebilir. Sipariş verebilmeniz için Teknosa.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz ücretsiz olarak çok kısa süre içerisinde üye olabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızı senkronize ederek de üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Teknosa kampanyasına katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Teknosa.com’dan herhangi bir ürün sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Teslimat şartları kısmında teslimatı seçmiş olduğunuz bir mağaza olarak belirleyebilirsiniz. Ürünün tutarına göre bir indirim tutarı belirlenecektir.

Ne Kadar İndirim Kazanacağım?

Kampanya ile alacağınız ürünün tutarına göre indirim tutarları şu şekildedir;

250 TL ve 499 TL arası ürünlerde15 TL İndirim

500 TL ve 999 TL arası ürünlerde25 TL İndirim

1000 TL ve 1499 TL arası ürünlerde50 TL İndirim

1500 TL ve 1999 TL arası ürünlerde75 TL İndirim

2000 TL ve 2499 TL arası ürünlerde100 TL İndirim

2500 TL ve 2999 TL arası ürünlerde125 TL İndirim

3000 TL ve üzeri ürünlerde150 TL İndirim

Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece 1 Şubat ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.