Sevgililer Gününe Özel Sepette Anında %14'e Varan İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’ da Sevgililer Gününe Özel Sepette Anında % 14’e Varan İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Teknosa resmi internet sitesinde tüm televizyon ürünlerinde, seçili akıllı oyuncaklarda, elektronik ürünlerde, bilgisayarlarda, tabletlerde, yazıcılarda, akıllı telefonlarda ve Disney Collection Peluş oyuncaklarında Sevgililer Gününe Özel olarak sepette yüzde 14’e varan indirim fırsatından yararlanmaya hak kazanırsınız!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Sevgililer Gününe Özel Sepette Anında %14’e Varan İndirim!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 6 Şubat 22:00 ile 13 Şubat 2017 23:59 saatleri arasında www.teknosa.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

“Sevgililer Gününe Özel Sepette Anında %14’e Varan İndirim!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde Teknosa resmi internet sitesi üzerinden kampanya kapsamında yer alan ürünlerden istediğiniz yolu ve yöntemi kullanarak alışveriş yapmaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya kapsamında tüm televizyon ürünlerinde yüzde 5 oranında indirim kazanırsınız.

Bu kampanya kapsamında seçili akıllı oyuncak ürünlerinde yüzde 5 oranında indirim kazanırsınız.

Bu kampanya ile birlikte Sony Konsolları haricinde seçili elektronik ürünlerde yüzde 10 oranında indirim kazanırsınız.

Bu kampanya ile birlikte Asus ve Apple markalı Notebook’lar haricinde seçili bilgisayarlarda yüzde 5 oranında indirim kazanırsınız.

Bu kampanyaya katılan kişiler Apple markasına ait olan tabletler haricinde seçili tabletlerde yüzde 10 oranında indirim kazanır.

Bu kampanya dahilinde seçili yazıcıları yüzde 10 oranında indirim ile satın alma fırsatını elde edersiniz.

Bu kampanya ile birlikte Apple markasına ait olan telefonlar haricinde seçili akıllı telefonları yüzde 5 oranında indirim ile kazanma fırsatı elde edersiniz.

Bu kampanya ile birlikte Disney Collection Peluş oyuncaklarını yüzde 14 oranında indirim ile satın alma fırsatını elde edersiniz.

İndirimden Nasıl Yararlanacağım?

Bu kampanyanın kapsadığı ürünleri Teknosa resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde sepete eklediğiniz taktirde sepette anında indirim kazanırsınız.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında ek garanti ürünlerine yüzde 20 oranında indirim uygulanacaktır.

Bu kampanya sadece www.teknosa.com sitesinde geçerli olup, Teknosa mağazalarından yapacağınız alışverişlerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Teknosa bu kampanya ile ilgili koşullarda herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.