Kampanya Bulucu

Teknosa.com’dan Paypal ile Yapacağınız Alışverişlerde 50 TL İndirim

Teknosa.com ile Paypal ödeme sisteminin ortaklaşa yapmış olduğu bir kampanya iki markanın da prestijini ve kullanımını arttıracak bir nitelik taşıyor. Bu kampanya kapsamına göre Teknosa.com adresinden yapacağınız 250 TL ve daha üzeri alışverişlerde ödemeyi Paypal ile yaparsanız, 50 TL indirim kazanacaksınız.

30 Kasım 2014 tarihine kadar geçerli olacak olan Teknosa Paypal ödeme kampanyasının daha önce bitme olasılığı da var. Çünkü kampanya sadece 800 siparişle sınırlı olacaktır. Üstelik kampanyanın hiçbir üründe sınırlaması olmadan her üründe geçerli olduğunu düşünürsek daha erken bitme olasılığı oldukça yüksek. Vereceğiniz her siparişte sadece bir adet promosyon kodu ile bir indirim kazanabileceğiniz aklında bulunsun. Birden fazla promosyon kodunu sistem kabul etmiyor. Ayrıca kampanyadan telefon ile yapılan alışverişler ve İndirim Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. mağazalarından yapılan alışverişler geçerli olmayacak.

Bu kampanya ve indirimi başka bir kampanya ve indirim ile birleştirme imkanınız bulunmuyor. Ama bankaların yapmış olduğu kampanya ile birleştirebilme imkanınız var. Bu konuda herhangi bir husus belirtilmemiş. Ayrıca zaten indirim kullanılan siparişlerde hediye çeki kazanma ihtimaliniz de yok.

Teknosa ve Paypal

Teknosa.com’dan Paypal ile ödeme seçeneğini tıklamış olduğunuz zaman direk olarak paypal sayfasına yönlendirilirsiniz. Daha önce üye olduğunuz isim ve şifre ile giriş yaparak, ya da kısa sürede hemen üye olarak önünüze çıkan sayfadan kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.