Teknosa.com'dan Alışveriş Yap, 100 TL Yakıt Puan Kazan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa.com’dan Alışveriş Yap, 100 TL Yakıt Puan Kazan

Teknosa ile Worldcard’ın ortak olarak geliştirmiş olduğu bir kampanya da, yapacağınız alışverişlerde yakıt puan kazanabiliyorsunuz. Bunun için www.teknosa.com adresinden Opet Worldcard’ınız ile alışveriş yapmanız gerekiyor.

Teknosa.com adresinden tek seferde 500 TL ve üzeri yapmış olduğunuz alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde ise 100 TL yakıt puan kazanabilirsiniz. Bu kampanya için belirlenen son tarih 30 Eylül. 30 Eylül’e kadar yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmaya karar verdi iseniz, Opet Worldcard’ınızdan alışverişi yapmadan önce telefonlarınızın mesaj bölümüne YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini de yazarak 3160’a göndermeniz gerekiyor. Size gelecek onay mesajından sonra yapacağınız alışverişlerde yakıt puanlarınız yüklenecektir. Daha sonra bu yakıt puanlarını sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında harcayabileceksiniz. Diğer yakıt istasyonlarında geçerli olmayacaktır.

Bu kampanya müşteri açısından kişi bazlı olarak süren bir kampanyadır. Yani herkes bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu hakkı kazanabilmeniz için önemli olan şey yapılan harcamaların bir kerede yapılmasıdır. Taksit ya da peşin olmasının bir önemi yok. Alışveriş yaptıktan sonra ürünün iade edilmesi, puan ile satın alınması gibi durumlar kampanya kapsamında değildir. Eğer siz iade ederseniz, verilen yakıt puanlar da geri alınacaktır. Kazandığınız puanlar 22 Ekim tarihinde kartınıza yüklenecektir.

Opet Worldcard Yakıt Puan Kampanyası’nın detayları şu şekildedir:

Kampanya 2 – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında Opet Worldcard ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

 • Opet Worldcard ile tek seferde yapılacak 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda ise 100 TL değerinde sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli Yakıt Puan kazanılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartlarının son altı hanesini  3160’a göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahil olup, puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir.
 • Harcamanın iade olması durumunda yüklenen Yakıt Puan’lar geri alınacaktır.
 • Kazanılan Yakıt Puan’lar 22 Ekim 2014 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yüklenecektir. Kampanyadan kazanılacak Yakıt Puan’lar için son kullanım tarihi 2 Kasım 2014’tür.
 • Kullanılmayan Yakıt Puan’lar 3 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.
 • Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. burçak dedi ki:

  teknosadan asla ürün almayın 1 saat içinde alabilirsiniz dedikleri telefonum 4 gündür gelmedi müşteri hizmetleri o kadar ilgisiz saygısız ki hayatımda böyle iş görmedim paramlar rezil oldum resmen