Kampanya Bulucu

Teknosa.com’dan 100 TL Maxipuan Kazanacağınız Kampanya Başladı

Kredi kartı ve teknoloji mağazalarının kampanyaları sürekli olarak devam ediyor. Biri bittiğinde öbürü başlayarak sürekli kampanya avantajları sunuyor size. Bu kampanyalardan biri de bugün başladı. Kampanya kapsamına göre teknosa.com internet adresinden Maximum kredi kartı ile yapacağınız 300 TL ve üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL Maxipuan kazanıyorsunuz.

15 aralık 2014 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanya için yapılan harcamaları tek seferde yapmanız gerekiyor. Peşin ya da taksitli olduğuna bakılmaksızın tek sefer harcamanız değerlendirilecektir. Eğer kampanyaya katılmak istiyorsanız bankaya kayıtlı cep telefonlarının mesaj bölümüne ETİCARET yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini yazarak 4402’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ya da kredi kartının resmi internet sitesinde ki kampanya duyurusunda “katıl” butonuna tıklayarak da kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Kampanya kişi bazında yapılacağı için her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve en fazla 100 TL Maxipuan kazanabilir.

Teknosa ve maximum

Teknosa 100 TL Maxipuan kampanyasının detayları:

 • 1 Aralık – 15 Aralık 2014 tarihleri arasında teknosa.com ’dan tek seferde yapılacak peşin yada taksitli 300 TL ve üzeri peşin yada taksitli ilk alışverişe 25, 1000 TL ve üzeri peşin yada taksitli ilk alışverişe 100 TL MaxiPuan hediye!
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “ETICARET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402‘ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • maximum.com.tr vewww.maximiles.com.tr internet sitelerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
 • Bir müşteri kampanya kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
 • İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
 • Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 28 Aralık 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
 • Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 •  Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
 •  Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
 • Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “ETICARET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere maximum.com.tr ve www.maximiles.com.tr ‘den ulaşılabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.