Kampanya Bulucu

Teknosa.com’da Yılbaşına Özel Hediye Çekleri

Teknosa, sadece internet sitesinde ki mağazasında bir kampanya başladı. Kampanya yıl başına özel hediye çeki kampanyası. Kampanya kapsamında 200 TL’ye kadar hediye çeki kazanabilme şansınız bulunuyor.

Kampanya kapsamında teknosa.com internet sitesinden alışveriş yaptığınızda alışverişin tutarına bağlı olarak hediye çekleri kazanabiliyorsunuz. Yapacağınız alışveriş 1000 TL ve 1999 TL arasında ise 100 TL’lik hediye çeki, 2000 TL ve daha üzerinde ise 200 TL’lik bir hediye çeki kazanabiliyorsunuz. Kampanyadan faydalanıp hediye çeklerini alabilmek için yapılan alışverişin tek faturada olması gerekir. Hediye çekleri tek kullanımlıktır ve bölünemez. Eğer hediye çekleri ile çek değerinin daha altında bir alışveriş yaparsanız üstü iade edilmeyecektir. Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini 12 Ocak 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekecektir. Kullanmadığınız hediye çekleri otomatik olarak silinecektir. Hediye çeklerini sadece internet sitesinde ki mağaza da kullanabileceksiniz. Telefondan ya da Teknosa mağazalarından yapacağınız alışverişlerde çekleri kullanamazsınız.

Teknosa Yeni Yıl

                Teknosa.com Yılbaşı Özel Hediye Çeki kampanyasının detayları şu şekilde:

Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.
Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.
Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 12 Ocak 2015’tir.
Teknosa.com’da ve telefonla yapılan alışverişler karşılığında kazanılan hediye çekleri, Teknosa.com’da ve telefonla yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Teknosa mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kullanır.
Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır.
Hediye çeki, bu hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamamaktadır.
Hediye çeki tutarına KDV dahildir.

*Hediye çeki, promosyon kodu ve turuncu puan çeki kullanılarak yapılan alışverişlerden hediye çeki kazanılamaz.

** iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Vestel 40PF7120 LED TV alışverişlerinden hediye çeki kazanılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.