Teknosa.com'a Özel Televizyonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa.com’a Özel Televizyonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa.com’a Özel Televizyonlarda Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa.com, internet sitesi, Tüm televizyon siparişlerini kapsayan bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile almış olduğunuz Televizyonların bedelinin Yüzde 10’u kadarlık bir hediye çeki kazanıyorsunuz.

Kampanyanın son geçerlilik tarihi 31 Ocak 2015. Bu tarihe kadar almış olduğunuz televizyonlarda hediye çeki kazanabileceksiniz. Kampanya Teknosa mağazalarında geçerli değildir, sadece teknosa.com adresinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini Ev sinema sistemlerinde, TV aksesuarlarında, DVD ve Blu-Ray Palyer’larda, Uydu ve anten kategorilerinde kullanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz hediye çekleri de sadece teknosa.com adresinde geçerli olacak. Hediye çekleri TV alışverişinde kullanılamaz, alışverişten daha sonra ki aşama da kullanılabilir. Almış olduğunuz hediye çeki bölünemez ve tek faturalı alışverişlerde kullanılabilir. Paraya çevrilemez ve alışveriş sonrası para iadesi yapılamaz. Hediye çekleri kişiye özel değildir, hediye çekini elinde bulunduran her kişi bu çekleri kullanabilir. Hediye çeklerinin son kullanım tarihi de 31 Ocak 2015’tir.


Teknosa TV Hediye Çeki

Teknosa Televizyon Hediye Çeki Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Hediye çekleri sadece teknosa.com’dan yapılan alışverişlerde kazanılabilir. Kazanılan hediye çekleri sadece teknosa.com’da kullanılabilir. Kampanya mağazalarda geçerli değildir.
• Kazanılan hediye çekleri, Ev Sinema Sistemleri, DVD & Blu-Ray Player, Anten & Uydu, TV Aksesuarları, Kablo & Adaptör kategorilerindeki ürünlerden verilecek siparişlerde kullanılabilir.
• Hediye çeki, bu hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamamaktadır. Bir sonraki siparişinizde kullanılabilir.
• Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.
• Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.
• Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır. Hediye çeki tutarına KDV dahildir.
• Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kullanır.
• Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31 Ocak 2015’tir.
*Hediye çeki, promosyon kodu ve turuncu puan çeki kullanılarak yapılan alışverişlerden hediye çeki kazanılamaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ