Kampanya Bulucu

Teknosa.com’a Özel 200 TL’ye Kadar Hediye Çeki

Teknosa.com, yapmış olduğunuz alışveriş oranına göre size hediye çekleri veriyor. Sizde teknosa.com’dan 1.000 TL ve 1.999 TL arası yapılan alışverişler için 100 TL hediye çeki, 2.000 TL ve daha üstü alışverişlerde de 200 TL hediye çeki kazanacaksınız.

Kampanya oldukça kısa bir tarih aralığında sınırlı tutulmuş ve 15 Aralık 2014 tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişlerin tek faturada yapılmış olması gerekiyor. Ayrı ayrı yapılan alışverişlerin toplamı kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ayrıca kazanmış olduğunuz hediye çeklerini bölerek kullanabilme şansınız yoktur. Tek kullanımlık bu çekler bir defaya mahsus, bölünmeden kullanılır ve paraya çevrilebilme özellikleri yoktur. Yani aldığınız ürünler hediye çekinin değerinden düşük olsa bile başka bir hediye çeki verilmez ve size para iadesi yapılmaz. Size verilen hediye çeklerinin kullanım süresi almış olduğunuz andan itibaren bir aydır. Bu kampanya sadece teknosa.com internet sitesinde ve mobil uygulamalarda geçerlidir.

Teknosa

Teknosa.com Hediye çeki kampanyasının detayları şu şekildedir:

Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.
Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.
Hediye çeklerinin kullanım süresi, çekin kazanıldığı tarihten itibaren 1 ay geçerlidir.
Teknosa.com’da ve telefonla yapılan alışverişler karşılığında kazanılan hediye çekleri, Teknosa.com’da ve telefonla yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Teknosa mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekini elinde bulunduran kullanır.
Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır.
Hediye çeki, bu hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamamaktadır.
Hediye çeki tutarına KDV dahildir.

*Hediye çeki, promosyon kodu ve turuncu puan çeki kullanılarak yapılan alışverişlerden hediye çeki kazanılamaz.

** iPhone 6 ve iPhone 6 Plus alışverişlerinden hediye çeki kazanılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.